Java vývojár s dlhodobou alokáciou v bankovom sektore

Vigour SK

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného java vývojára, ktorý preferuje pri práci stabilnú a dlhodobú alokáciu. Jedná sa o rozsiahly projekt v oblasti maintenance pobočkových aplikácií pre jednu z najväčších bánk na Slovensku.

Čo Vám ponúkame:

- zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- 5 dní dovolenky navyše
- 2 - 4 dni sick day, podľa dĺžky spolupráce
- spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii
- mladý, dynamický kolektív s priateľskou atmosférou
- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- príspevok na šport a revitalizáciu
- firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné
- netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
XML - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo od Vás očakávame:

- prax na programátorskej pozícii
- ovládanie základných princípov BPM modelovania
- výhodou je znalosť JavaScript, Spring, Hibernate, Oracle
- záujem o dlhodobú alokáciu v stabilnom tíme

Prácu Vám dajú na mnohých miestach, no prácu s tým správnym nábojom Vám dáme len my! Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti informačných a komunikačných technológií v Európe. U nás dostanete príležitosť vyvíjať riešenia pre najväčšie spoločnosti na trhu a podieľate sa na medzinárodných projektoch. Tak ju využite!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Mattová
Tel.: +421908679697
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831663   Dátum zverejnenia: 29.11.2016