IT Analytik

Vigour SK

Miesto práce
Bratislava, Prešovský kraj, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš logické myslenie a skúsenosti s analýzou? Chceš pracovať na veľkom medzinárodnom projekte a rozširovať svoje znalosti?

Do nášho tímu hľadáme Analytika, ktorý bude pracovať na projekte rozšírenia vývoja pobočkovej aplikácie pre veľkého nadnárodného klienta z oblasti bankovníctva.

Čo bude tvojou náplňou práce:
- analyzovať požiadavky na zmeny a rozvoj systému
- hľadať optimálne riešenia problémov a navrhovať spôsob implementácie týchto požiadaviek
- budeš zodpovedať za prípravu podkladov pre vývojárov v tíme a tvorbu analytickej dokumentácie v potrebnej miere detailu.

Ak ťa pracovná pozícia zaujala neváhaj a zašli nám svoj životopis!

- 5 dní na rekondičné voľno
- Zázemie významnej európskej ICT spoločnosti
- Priateľská pracovná atmosféra
- Dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku
- Vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
- Netradičné benefity (firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku)
- Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

UML - pokročilý
SQL - základy

Čo od Vás očakávame:
- prezentačné a komunikačné schopnosti
- analytické myslenie
- schopnosť a záujem učiť sa
- UML- schopnosť písať funkčné a technické špecifikácie
- prax s Enterprise Architect - výhodou

Prácu Vám dajú na mnohých miestach, no prácu s tým správnym nábojom Vám dáme len my! Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti informačných a komunikačných technológií v Európe. U nás dostanete príležitosť vyvíjať riešenia pre najväčšie spoločnosti na trhu a podieľate sa na medzinárodných projektoch. Tak ju využite!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Farkasová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2826184   Dátum zverejnenia: 24.11.2016