Senior IT Tester

Vigour SK

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú prácu? Staňte sa členom tímu, ktorý pracuje na vývoji rozsiahlych informačných systémov v oblasti elektronických obchodných a platobných riešení.

Náplň práce:

- test management v JIRA ( test run TRACKING, koordinácia test caseov a status meetingov)
- defect management v JIRA
- príprava reportov
- príprava testovacích dát, vykonávanie testov
- príprava reportov z testovania, identifikácia defektov, riešenie defektov s programátormi

- zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- 5 dní dovolenky navyše
- 2 - 4 dni sick day, podľa dĺžky spolupráce
- spolupráca na veľkých ICT projektoch v oblasti bankovníctva, energetiky a telekomunikácii
- mladý, dynamický kolektív s priateľskou atmosférou
- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- príspevok na šport a revitalizáciu
- firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné
- netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý
XML - pokročilý

- prax v oblasti testovania SW minimálne 4 roky
- skúsenosť s vyhodnocovaním testov, zápisom a retestom chýb
- skúsenosť s prípravou a úpravou testovacích scenárov
- dobrá znalosť SQL, XML
- skúsenosti v oblasti programovania výhodou
- znalosť JIRA
- logické a analytické myslenie
- aktívny prístup k riešeniu problémov

Prácu Vám dajú na mnohých miestach, no prácu s tým správnym nábojom Vám dáme len my! Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti informačných a komunikačných technológií v Európe. U nás dostanete príležitosť vyvíjať riešenia pre najväčšie spoločnosti na trhu a podieľate sa na medzinárodných projektoch. Tak ju využite!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Mattová
Tel.: +421908679697
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2822031   Dátum zverejnenia: 22.11.2016