Senior Java vývojár na projekt ESB

Vigour SK

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás vývoj v Jave a chcete sa posunúť ďalej? Hľadáme skúseného vývojára s ambíciou pracovať na rozsiahlom projekte v jednej z najväčších bánk na Slovensku.

Náplň práce:
- implementácia pridelených komponentov podľa špecifikácie
- komunikácia designov s analytikmi a architektmi
- vytváranie unit testov
- písanie vývojárskej dokumentácie (javadoc, manuály)
- príprava skriptov a manuálov pre nasadzovanie
- účasť na technologických školeniach

Čo Vám ponúkame:

- zázemie významnej európskej ICT spoločnosti
- prácu v mladom dynamickom tíme
- dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku
- spoluprácu na veľkých ICT projektoch v segmentoch bankovníctva, energetiky, telekomunikácii
- vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
- netradičné benefity
- firemné akcie

Viac na: https://www.facebook.com/VigourSK?fref=ts

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
XML - pokročilý
SQL - pokročilý

Čo od Vás očakávame:

- viacročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- skúsenosť s Java EE, databázami (Oracle, MS SQL, DB2)
- skúsenosť s rozličnými IBM technológiami (IBM BPM, Websphere ESB) výhodou
- znalosť návrhových vzorov XML, XSLT, dátové modelovanie
- webové služby, EJB
- znalosť integračných patternov výhodou
- záujem o prehlbovanie znalostí v oblasti vývoja softvéru
- komunikatívnosť a schopnosť práce v tíme

Prácu Vám dajú na mnohých miestach, no prácu s tým správnym nábojom Vám dáme len my! Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti informačných a komunikačných technológií v Európe. U nás dostanete príležitosť vyvíjať riešenia pre najväčšie spoločnosti na trhu a podieľate sa na medzinárodných projektoch. Tak ju využite!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava
ID: 2773514   Dátum zverejnenia: 19.10.2016