Senior IT Tester

Vigour SK

Miesto práce
Bratislava, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s testingom a hľadáš novú pracovnú výzvu? Pridaj sa do nášho tímu.

Hľadáme senior Testera, ktorý bude koordinovať testovanie rozsiahlych častí IT systému, definovať testovaciu stratégiu, navrhovať optimalizáciu procesu testovania releasov. Tak isto budeš zodpovedať za funkčnosť výkonnosť testovania v agilnom tíme, pripravovať a koordinovať priebeh testov.

Náplň práce:
- spolupráca s analytikmi pri analýze požiadaviek, návrh testovacej metodiky a stratégie
- koordinácia testerov pri príprave a exekúcii testovacích scenárov
- zabezpečovanie komunikácie medzi testermi a vývojármi pri riešení problémov
- dohľad nad testovacou dokumentáciou

Ak ťa pracovná pozícia zaujala neváhaj a zašli nám svoj životopis!

- zázemie významnej európskej ICT spoločnosti
- dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku
- spoluprácu na veľkých ICT projektoch v segmentoch bankovníctva, energetiky, telekomunikácii
- vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
- netradičné benefity (firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku)
- firemné akcie (rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné)

Viac na: https://www.facebook.com/VigourSK?fref=ts

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy

- znalosť bug tracking nástrojov a nástrojov na tvorbu Testovacích scenárov (JIRA, HP, …)
- pasívna znalosť angličtiny
- základné znalosti automatizovaných testov
- dobré logické a analytické myslenie
- zodpovedný prístup k práci

Prácu Vám dajú na mnohých miestach, no prácu s tým správnym nábojom Vám dáme len my! Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti informačných a komunikačných technológií v Európe. U nás dostanete príležitosť vyvíjať riešenia pre najväčšie spoločnosti na trhu a podieľate sa na medzinárodných projektoch. Tak ju využite!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava
ID: 2756056   Dátum zverejnenia: 7.10.2016