Vývojár PL/SQL na projekt pre klienta z oblasti finačného trhu

Vigour SK

Miesto práce
Kupeľná 3, Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s technológiou PL/SQL? Mali by ste záujem o prácu na dlhodobom projekte pre nášho klienta, lokalita Čína?

Hľadáme do nášho tímu PL/SQL vývojára, ktorý sa bude podieľať na projekte z oblasti finančníctva pre popredného poskytovateľa spotrebiteľských úverov v strednej, východnej Európe a v Ázii.

Vašou náplňou práce bude :
- implementácia a servis pobočkovej aplikácie na poskytovanie úverov
- metóda riadenia: Scrum

Ak vás ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám svoje CV!

Čo ti ponúkame?
- zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
- tradičné benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- netradičné benefity (firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku)
- firemné akcie (rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

PL/SQL - pokročilý
SQL - pokročilý
Oracle Database - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Prácu Vám dajú na mnohých miestach, no prácu s tým správnym nábojom Vám dáme len my! Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti informačných a komunikačných technológií v Európe. U nás dostanete príležitosť vyvíjať riešenia pre najväčšie spoločnosti na trhu a podieľate sa na medzinárodných projektoch. Tak ju využite!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava
ID: 2731066   Dátum zverejnenia: 20.9.2016