Analytik ETL/DWH/BI

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou

Náplň práce

Baví Vás práca v oblasti ETL/DWH/BI? Preferujete pozíciu s vysokou mierou zodpovednosti a samostatnosti?

Ponúkame Vám možnosť realizovať sa na kľúčovom projekte pre jednu z najväčších bánk na Slovensku.

Vašou úlohou bude predovšetkým analyzovať dátové a funkčné požiadavky používateľov dát, navrhovať vhodné riešenia požiadaviek, pripravovať funkčné špecifikácie pre programátorov, plánovať a koordinovať vývojové aktivity tímu a tiež spolupracovať pri testovaní zmien s technickými a odbornými útvarmi.

Budete pracovať v profesionálnom a dynamickom tíme v nadnárodnej bankovej spoločnosti, ktorá tvorí ideálne prostredie pre Váš ďalší kariérny a osobnostný rast.

Platové podmienky

3 000 – 5 000 EUR/mesačne

Čo od Teba očakávame

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

  • Znalosť dátovej analýzy a SQL na úrovni praktických skúseností ideálne z bankového prostredia prípadne finančného sektora
  • Aspoň 5 rokov skúseností s platformou Oracle
  • Orientácia v oblasti ETL/DWH prípadne BI
  • Znalosť modelovacích nástrojov ako Power Designer, Enterprise Architect a pod.
  • Analytické myslenie, self-management a komunikačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme a záujem učiť sa nové veci

Hľadáme ozajstného zanietenca, ktorého baví práca s dátami a ktorý má schopnosť "nakaziť" touto vášňou aj ostatných členov tímu.

Adresa spoločnosti

Kontakt
Kontaktná osoba: Karina Motyľ
E-mail: poslať životopis

Unicorn

Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.
Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn University a Plus4U.

Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2600 spolupracovníkov.
ID: 2724657  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 – 5 000 EUR/mesačne