Tester

Vigour SK

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s testovaním a chceli by ste sa v tejto oblasti ešte viac zdokonaliť? Ponúkame Vám možnosť nadviazať na Vaše skúsenosti a získať ďalšiu prax v tomto odvetví! Budete pracovať v mladom dynamickom tíme v prostredí nadnárodnej telekomunikačnej spoločnosti.

Náplň práce:
- manuálne testovanie softvéru
- zodpovednosť za zverenú oblasť testovania
- dokumentácia výsledkov

- zázemie významnej európskej ICT spoločnosti
- dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku
- spoluprácu na veľkých ICT projektoch v segmentoch bankovníctva, energetiky, telekomunikácii
- vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
- netradičné benefity (firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku)
- firemné akcie (rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné)

Viac na: https://www.facebook.com/VigourSK?fref=ts

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy

- skúsenosti s manuálnym alebo integračným testovaním minimálne 1 rok
- skúsenosť s vyhodnocovaním testov, zápisom a retestom chýb
- skúsenosť s prípravou a úpravou testovacích scenárov výhodou
- skúsenosti z oblasti bankovníctva alebo telekomunikácií výhodou
- znalosť SQL, XML, znalosť Jira/HPQC výhodou
- logické a analytické myslenie
- aktívny prístup k riešeniu problémov

Prácu Vám dajú na mnohých miestach, no prácu s tým správnym nábojom Vám dáme len my! Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti informačných a komunikačných technológií v Európe. U nás dostanete príležitosť vyvíjať riešenia pre najväčšie spoločnosti na trhu a podieľate sa na medzinárodných projektoch. Tak ju využite!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Mattová
Tel.: +421908679697
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2648501   Dátum zverejnenia: 20.9.2016