Trainee program pre začínajúcich .NET vývojárov

Vigour SK

Miesto práce
Kúpeľná 3, Prešov, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
16.02.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o .NET ? Chceš nadobudnúť praktické skúsenosti?

Hľadáme kandidátov do bezplatného trainne programu zameraného na vývoj v technológií .NET. Úspešný absolventom ponúkneme možnosť pracovať v našej spoločnosti na pobočke v Prešove. Trainee program bude prebiehať vo februári.

Čo sa počas trainee programu naučíš?
- osvojiť si metodiku vývoja softwaru
- upevníš si znalosti v C #
- získaš lepšiu orientáciu v .NET a ASP.NET
- zoznámiš sa s frameworkami WPF, WCF, ...
- získaš prehľad o aktuálnych trendoch v oblasti vývoja v .NET
- naučíš sa skĺbiť teóriu s praxou

Čo získaš vďaka trainee programu?
- bezplatné vyškolenie odborníkmi z praxe
- dlhodobú spoluprácu
- príležitosť pracovať s modernými technológiami
- prepracovaný certifikačný a vzdelávací program
- individuálny prístup a kariérny plán

Ideálny kandidát by mal spĺňať:
- štúdium technického odboru
- ochota rozvíjať sa a profesne rásť
- schopnosť pracovať v tíme
- komunikácia v anglickom jazyku

Zaujal ťa tento trainee program? Neváhaj a zašli nám svoj životopis!

Ponúkame ti na výber z nášho portfólia tradičných a trochu aj netradičných benefitov:

- zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- spoluprácu na veľkých ICT projektoch v segmentoch bankovníctva, energetiky, telekomunikácii
- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- tradičné benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku
- príspevok na šport a revitalizáciu
- 2 - 4 dni sick day, podľa dĺžky spolupráce
- firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné

Ďakujeme za záujem ale budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C# - základy
SQL - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prácu Vám dajú na mnohých miestach, no prácu s tým správnym nábojom Vám dáme len my! Sme exkluzívnym partnerom spoločnosti Unicorn, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti informačných a komunikačných technológií v Európe. U nás dostanete príležitosť vyvíjať riešenia pre najväčšie spoločnosti na trhu a podieľate sa na medzinárodných projektoch. Tak ju využite!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava
ID: 2395182   Dátum zverejnenia: 14.1.2016