Hľadáš prácu na zaujímavých projektoch v Prešove? Staň sa členom nášho vývojového tímu ako C# developer alebo PL/SQL developer!

Vigour SK

Miesto práce
Kupeľná 3, Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ešte stále hľadáš zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá ťa bude baviť? Chceš sa vzdelávať a získavať know how od zahraničných kolegov? Rozširujeme vývojový tým o pozície C# vývojár alebo PL/SQL vývojár.

Ponúkame ti možnosť pracovať na zaujímavom projekte pre klienta, ktorý je dodávateľom scoringových systémov s neustále rozširujúcou sa klientelou po celej zemi (USA, Mexiko, Japonsko, Nemecko, Švédsko...).

Náplň práce C#/.NET developer:
- vývoj a údržba systémov za použitia programovacieho jazyka C#
- vývoj v MVC, Web Forms, WCF alebo konzolové aplikácie za použitia: .NET frameworku ako ADO.NET
- čiastočná skúsenosť s HTML, CSS, Javascript a SQL

Náplň práce PL/SQL developer:
- vývoj a údržba systémov za použitia Oracle PL/SQL
- vývoj importov, transformácií, extrakcia dát
- písanie PL/SQL scriptov pre podporu aplikácií
- tunning PL/SQL queries

Neváhaj a zašli nám svoje CV!

Ponúkame ti na výber z nášho portfólia tradičných a trochu aj netradičných benefitov:

- zmluva na dobu neurčitú od začiatku spolupráce
- spoluprácu na veľkých ICT projektoch v segmentoch bankovníctva, energetiky, telekomunikácii
- vzdelávacie aktivity: školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy
- tradičné benefity zamerané na rodinu či deti (kočík, svadobný dar)
- netradičné benefity : firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku
- príspevok na šport a revitalizáciu
- 2 - 4 dni sick day, podľa dĺžky spolupráce
- firemné akcie: rozličné športové akcie, Mikulášsky bowling, Vianočný večierok, Letná chata, splavovanie a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

.NET - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
Oracle Database - pokročilý
PL/SQL - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ostatné požiadavky:
- aktívna znalosť AJ (schopnosť dorozumieť sa a pracovať v medzinárodnom tíme)

VIGOUR v súčasnej dobe prevádzkuje vývojové centrá v Bratislave a tiež v Prahe, Plzni, Hradci Králové, Mladej Boleslavi a Brne.

VIGOUR zamestnáva v SR a ČR viac ako 700 IT špecialistov pôsobiacich na projektoch po celej Európe. Už 17 rokov sme kľúčovým partnerom spoločnosti Unicorn Systems.

Naši ICT špecialisti pôsobia vo väčšine popredných finančných a telekomunikačných spoločností ako aj na projektoch vývoja kľúčových energetických systémov. Ich odborné znalosti z jednotlivých ICT projektov sú doplňované v rámci komplexného systému školení, vzdelávania a certifikáciou zameranou ako na používané ICT technológie, business know-how z odborov kľúčových klientov, tak aj rozvoj soft-skills, manažérskych a komunikačných zručností.

Prečo práve VIGOUR?
* pretože hľadáte prácu v IT
* pretože chcete pracovať v stabilnej spoločnosti s mladým kolektívom
* pretože chcete rozvíjať svoje znalosti
* pretože chcete niečo dosiahnuť
* pretože chcete pracovať v spoločnosti, ktorá vás dokáže oceniť

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigour SK s. r. o.
Central 5, Ševčenkova 34
851 01 Bratislava
ID: 2321168   Dátum zverejnenia: 17.2.2016