Recepční/Asistent(ka) (Praha)

Místo práce
Jankovcova 49/1037, 170 00, Praha
plný úvazek

Náplň práce

Do našeho týmu v Praze, který se stará o chod celého Executive Briefing Centra, hledáme kolegy(ně) na pozici recepční s potenciálem pro budoucí zařazení na asistentské pozice v managementu rychle se rozvíjejícího holdingu společností.
Máte chuť se učit a nechat se motivovat kariérním růstem? Zašlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat daným požadavkům, rádi naplánujeme osobní setkání k prodiskutování možnosti spolupráce.

Čo od Teba očakávame

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

OpenOffice.org Writer - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás požadujeme?
* schopnost učit se nové věci a samostatně a proaktivně řešit zadané úkoly
* minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (VŠ ekonomického směru výhodou)
* práce na PC na pokročilé úrovni
* český jazyk na velmi dobré úrovni (příležitostné korektury)
* anglický jazyk na dobré úrovni (překlady)
* pečlivost a smysl pro detail
* reprezentativní vystupování a smysl pro humor
* ŘP velkou výhodou
* nástup: dohodou

Čo Ti ponúkame

Co vám nabízíme?
* možnost získání praxe v oblasti administrativy, obchodu či organizace
* možnost kvalitního vzdělávání v oblasti ICT, komunikačních a prezentačních dovedností
* příležitost ke směřování kariéry zajímavým směrem
* kariérní růst v horizontu 6 - 9 měsíců (posun z recepce na asistentskou pozici)
* motivační systém zaměstnaneckých benefitů
* možnost účastnit se kulturních a sportovních aktivit
* mladý a přátelský kolektiv

Unicorn

Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.
Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.
Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn College a Plus4U.

Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2100 spolupracovníkov.
ID: 1996891  Dátum zverejnenia: 29.1.2015