Asistent/ka riaditeľa

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou/december

Náplň práce

* práca s vnútropodnikovým informačným systémom
* vedenie diára nadriadeného a organizácia schôdzok
* koordinovanie tímu asistentiek a zodpovednosť za ich výstupy
* spolupráca s ostatnými organizačnými jednotkami spoločnosti
* vytváranie reportov a zápisov z porád
* správa portálu organizačnej jednotky
* zakladanie zmlúv, spojené s konzultáciou s právnym oddelením
* formálna revízia a jazykové korektúry dokumentov (anglický, český jazyk)
* evidencia a vyúčtovanie služobných ciest
* plánovanie, účtovanie a kontrola platieb v rámci manažérskeho účtovníctva
* analýza finančného toku peňazí
* príprava mzdových podkladov
* evidencia a správa externých kontaktov
* komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi, partnermi
* organizácia firemných akcií

Čo od Teba očakávame

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
OpenOffice.org Calc - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Čo od Vás požadujeme?
* min. SŠ s maturitou (VŠ ekonomického smeru výhodou)
* schopnosť učiť sa nové veci, samostatne a proaktívne riešiť zadané úlohy
* práca na PC na pokročilej úrovni
* ČJ na veľmi dobrej úrovni (príležitostné korektúry)
* AJ na komunikatívnej úrovni
* dôkladnosť, dôslednosť, vysoké pracovné nasadenie
* reprezentatívne vystupovanie

Čo Ti ponúkame

Čo vám ponúkame?
* možnosť získania praxe v oblasti administratívy, personalistiky
* kvalitné vzdelávanie v oblasti IKT, komunikačných a prezentačných zručností
* príležitosť na smerovanie kariéry zaujímavým smerom
* motiváciu v rýchlom kariérnom i platovom raste v horizonte 6 mesiacov
* motivačný systém zamestnaneckých benefitov
* prácu v príjemnom a modernom prostredí
* mladý, priateľský kolektív
* firemné kultúrne a športové podujatia
* dlhodobú spoluprácu

Adresa spoločnosti

Kontakt
Kontaktná osoba: Karina Motyľ
E-mail: poslať životopis

Unicorn

Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.
Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn University a Plus4U.

Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2600 spolupracovníkov.
ID: 1941303  Dátum zverejnenia: 27.11.2014