Open Career Dinner

Miesto práce
Ševčenkova 34, Central V, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
24.04.2014

Náplň práce

Pozýváme Vás na Open Career Dinner.

Príďte s nami povečerať...

24.4.2014 o 17:00

do EBC Central 5 na Ševčenkovej v 34 Bratislave.

Pozývame Vás na nezáväzné zoznámenie so spoločnosťou, našimi spolupracovníkmi a aktuálne otvorenými pozíciami zameranými na testovanie, analýzu a vývoj software v rámci významných IT projektov.

Program „Open Career Dinner“:

17:00 - 17:30 zahájenie vrátane občerstvenia
17:30 - 18:00 riaditeľ slovenskej pobočky predstaví spoločnosť
18:00 - 18:15 predstavenie voľných pozícií
18:15 - 18:30 prezentácia metodiky práce
18:30 - 19:00 voľná diskusia so špecialistami a manažmentom

Zaregistrujte sa, prosím, na e-mail [email protected]. Budeme radi, ak pošlete túto pozvánku aj kolegom pracujúcim v ICT.

Spoločne s celou spoločnosťou sa tešíme na Vašu účasť.

Čo od Teba očakávame

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo Ti ponúkame

Ponúkame Vám zaujímavú kariérnu príležitosť v medzinárodnej ICT spoločnosti.
Aktuálne rozširujeme naše zastúpenie na Slovensku a dopĺňame náš 110 členný tím slovenských ICT špecialistov o ďalších spolupracovníkov.

Čo môžete od našej firmy očakávať:

Dlhodobú perspektívu - nehľadáme zamestnanca, ale spolupracovníka.
Správame sa fér - vždy držíme dohodu, spolupracovník aj zákazník sú na rovnakej úrovni.
Pomáhame rásť - každý náš spolupracovník má svojho sprievodcu kariérou - godfathera.
Vzdelávame - náš komplexný vzdelávací program Vás posunie ďalej.
Umožňujeme zmenu - vítame požiadavky na nové skúsenosti.
Počúvame názor spolupracovníka - každý z nás má individuálne potreby.
Ponúkame spravodlivú odmenu - vážime si dobrých ľudí.

Prečo môžeme byť pre Vás perspektívni:

Máme viac ako 20 rokov skúseností s realizáciou rozsiahlych ICT riešení pre významných zákazníkov.
Na slovenskom trhu pôsobíme viac ako 13 rokov, máme takmer 100% lokálnych zdrojov.
Ponúkame prácu na západoeurópskych projektoch.
Sme technologicky nezávislá firma a našimi partnermi sú významné technologické firmy ako IBM, Microsoft, Oracle a ďalšie.
Systematicky rozvíjame naše know-how v expertných tímoch.

Unicorn

Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.
Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn University a Plus4U.

Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2600 spolupracovníkov.
ID: 1717294  Dátum zverejnenia: 17.4.2014