Operátor CNC frézy s nástupným bonusom 500€

VIENA INTERNATIONAL, s.r.o.

Miesto práce
Kračiny 2, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od praktických skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba dielov v kusovej a malosériovej výrobe,
- čítanie výkresovej dokumentácie a technologických postupov,
- obsluha CNC frézovacích strojov pomocou ovládacieho systému Heidenhain,
- upnutie obrobku do pracovného priestoru,
- výber a osadenie nástrojov do zásobníka stroja,
- kontrola programu a jeho prípadná úprava,
- nastavenie parametrov nástrojov
- zabezpečenie kvality počas výrobného procesu.

- práca vo výrobnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trhu práce
- možnosť odborného a kariérneho rastu a ďalšieho vzdelávania,
- práca v dobrom pracovnom prostredí,
- nástupný bonus 500 EUR (250EUR splatných po 3 mesiacoch, ďalších 250EUR po 6tich mesiacoch)
- uchádzačom z iných okresov poskytneme ubytovanie
- v rámci kultúry, zábavy a športu poriadame vianočné večierky, deň otvorených dverí, deň
detí, spoločné turistické výstupy a iné podujatia
- obedy za 1,65€
- počas roka vitamínové balíčky
- letný a vianočný finančný príspevok

Bližšie informácie o pracovnej ponuke a mzde budú spresnené na prijímacom pohovore.
Životopisy posielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme všetkým o prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

- praktické myslenie
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- čítanie technickej dokumentácie
- zodpovedný prístup k práci

VIENA INTERNATIONAL je moderným strojárskym podnikom so špecializáciou na výrobu presných strojových komponentov v malých a stredných sériách. Cieľovými trhmi sú medicínsky, elektronický, spotrebný, potravinársky a automobilový priemysel. Od roku 2001 sme členom rakúskej skupiny REJLEK Metal & Plastics Group.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2721305  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac