Online marketing špecialista

VIDRA a spol. s.r.o.

Miesto práce
Štrková 8, 011 96 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás sa naozaj môžeš realizovať. Medzi tvoje úlohy bude patriť:
- príprava podkladov na emailing vrátane kreatívneho návrhu, obsahu a produkcie
- vytváranie emailingu
- analýza a reportovanie emailingových kampaní
- zodpovednosť za realizáciu marketingových projektov - kampaní prostredníctvom
internetu/digitálnych médií
- zodpovednosť za optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO)
- správa a optimalizácia PPC kampaní (Google AdWords, Facebook, ...)
- analýza a vyhodnocovanie dát v Google Analytics
- správa a komunikácia na sociálnych sieťach
- pravidelné vyhodnocovanie a reportovanie výsledkov kampaní
- optimalizácia online kampaní
- tvorba a rozposielanie elektronických newslettrov (po obsahovej aj technickej stránke),
- projektové riadenie samostatných referentov v rámci regionálnych marketingových
projektov na cieľových trhoch
- participácia na marketingových aktivitách spoločnosti
- administráciu webových stránok (správu, aktualizáciu a optimalizáciu obsahu)
- stratégia, realizácia, údržba platforiem on-line marketingovej komunikácie - FB profily,
blogy, Instagram profily, webové stránky, e-shop, atď.
- prípravu marketingových a propagačných materiálov spoločnosti
- marketingovú podporu pri našich ďalších projektoch
- zodpovednosť za plnenie plánov v oblasti online predaja produktov a služieb
- testovanie webstránok a aplikácií na mobilných zariadeniach
- vyhľadávanie inovácii a nových riešení v oblasti online marketingu
Bližšie informácie sa dozvieš na osobnom pohovore.

- práca na hlavný pracovný pomer
- motivačné platové ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- dynamická, samostatná a zodpovedná pozícia
- možnosť tvorivej práce a prinášania nových ideí
- pravidelné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
WordPress - Základy
HTML - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s online marketingovými kampaňami a emailovými kampaňami
- znalosť metód realizácie internetového marketingu – PPC (AdWords, Facebook, ...), Google
Analytics, SEO – analytické myslenie
- skúsenosť s prípravou grafických podkladov pre online kampane
- prehľad v oblasti digitálnych médií
- cieľavedomá, kreatívna a komunikatívna osobnosť
- samostatné a strategické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
- orientácia na výsledok
- tímovosť a lojalita
- kreativita a nadšenie pre online svet

Veľkými výhodami sú:
- skúsenosti s pokročilými grafickými programami (keďže potrebujeme marketéra, ktorý nám
pomôže aj s tvorbou rôznych propagačných online a offline materiálov),
- základné znalosti s HTML (najmä pri tvorbe online newslettrov).

Odborná prax :
- výhodou je prax minimálne 1 rok v pozícii marketingového špecialistu zameraného na internetový marketing
- kandidát by mal mať schopnosť pripraviť a koordinovať rôzne online marketingové kampane

Spoločnosť VIDRA a spol. s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993 a svojimi aktivitami sa zaradila medzi najdôležitejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok, dezinfekčných prostriedkov, laboratórnych pomôcok a pomôcok domácej starostlivosti na Slovensku.

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť zdravotníckym zariadeniam komplexné dodávky špeciálneho zdravotníckeho materiálu s vysokou kvalitou za konkurenčné ceny.

Veľký dôraz kladieme na kvalitu distribuovaných výrobkov. Všetky výrobky majú príslušné certifikácie a sú riadne registrované na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv alebo na Centre pre chemické látky.

Naše poslanie vyjadrené mottom "Vždy pomôžeme" spočívajú v poctivosti, transparentnosti, pokore a v kvalitných službách zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2961469  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou