Obchodný zástupca

VIDRA a spol. s.r.o.

Štrková 8, 011 96 Žilina, Slovenská republika, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
najneskôr január 2017
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka + motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj zdravotníckych pomôcok, dezinfekčných prostriedkov a techniky
- práca v teréne: obchodné rokovania, prezentácia produktov spoločnosti, nadväzovanie
obchodných vzťahov, získavanie objednávok
- budovanie trvalých vzťahov s klientmi
- aktívne vyhľadávanie nových klientov
- prieskum trhu a konkurencie
- sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
- prezentovanie spoločnosti
- príprava reportov, reporting, administratívne práce
- miesto výkonu práce: SR

- základný plat + zaujímavé motivačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- práca v stabilnej spoločnosti
- komplexné zaškolenie
- pravidelné vzdelávanie
- služobné vozidlo
- notebook
- mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

- uprednostňujeme: bydlisko Prešovský a Košický kraj
- uprednostňujeme: znalosť zdravotníckych pomôcok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vítané: zdravotnícke vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- lojálnosť, etické hodnoty, bezúhonnosť, spoľahlivosť
- výborné obchodné, komunikačné, argumentačné a
prezentačné schopnosti
- flexibilný a tímový hráč
- ambicióznosť
- vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu
- orientácia na výsledky

ĎALŠIE POŽIADAVKY:
- prax v odbore obchodný zástupca minimálne 3 roky
- vítané: prax v zdravotníctve
- obsluha PC - užívateľská
- MS Office - užívateľská (Excel, Word, PowerPoint)
- Internet - užívateľská

Spoločnosť VIDRA a spol. s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993 a svojimi aktivitami sa zaradila medzi najdôležitejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok, dezinfekčných prostriedkov, laboratórnych pomôcok a pomôcok domácej starostlivosti na Slovensku.

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť zdravotníckym zariadeniam komplexné dodávky špeciálneho zdravotníckeho materiálu s vysokou kvalitou za konkurenčné ceny.

Veľký dôraz kladieme na kvalitu distribuovaných výrobkov. Všetky výrobky majú príslušné certifikácie a sú riadne registrované na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv alebo na Centre pre chemické látky.

Naše poslanie vyjadrené mottom "Vždy pomôžeme" spočívajú v poctivosti, transparentnosti, pokore a v kvalitných službách zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1752058  Dátum zverejnenia: 14.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka + motivačná zložka