Obchodný zástupca - Oftalmológia

Videris Slovensko s. r. o.

Stará Vajnorská 3022/37, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.11.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za definované produkty z oblasti oftalmológie vo zverenom regióne
• realizácia predajných aktivít vedúcich k dosiahnutiu cieľov predaja (individuálnych, celofiremných) – ambulantné a nemocničné zariadenia
• poskytovanie odborného klientského servisu na vysokej úrovni (medicínskych, technických informácií) s individuálnou orientáciou na zákazníka
• naplňovanie marketingových kampaní
• účasť na prezentáciách, kongresoch i odborných seminároch
• riadne vedenie databázy zákazníkov, evidencia návštev, analýza predajných dát a reporting

• zázemie expandujúcej spoločnosti
• prácu v dynamicky sa rozvíjajúcom obore oftalmológie
• nadštandardné platové ohodnotenie vrátane motivačných ročných bonusov
• firemné benefity - automobil aj na súkromné účely, príspevok na športové aktivity, ..
• odborný aj profesijný rast
• možnosť účasti na produktových školeniach u dodávateľov v Európe
• nástup: dohodou

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis, prosím, zasielajte e-mailom.

Na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Oftalmológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• bydlisko: okolie Bratislavy
• prirodzená schopnosť komunikácie, prezentačné schopnosti na vysokej úrovni, organizačné schopnosti
• schopnosť vyjednávať a analytické myslenie
• schopnosť realizovať samostatné rozhodnutia
• vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať a učiť sa novým veciam, iniciatíva

Videris Slovensko s. r. o. ponúka komplexné portfólio produktov a služieb pre oftalmológiu, distribúciu a servis oftalmologických prístrojov a nástrojov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2269873  Dátum zverejnenia: 1.10.2015