Ponúkame do prenájmu zariadené kaderníctvo

VictoryBeautyClub s.r.o.

Miesto práce
Školská 2330/1A, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Iheď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame do prenájmu zariadené kaderníctvo s dvoma kreslami a umývadlom v luxusne zariadených priestoroch v novopostavenej budove v Šali na Školskej ulici, pri Amfiteátri. Nájom za obidve kreslá spolu s energiami je 400€. V priestore sa nachádza ešte kozmetický salón a nechtové štúdio, takže je tam možnosť spoločnej klientely, čo bude výhodné pre každú stranu. K priestoru je k dispozícii aj balkón s posedením.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Služby, kaderníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Komplex služieb - Kadernícky salón, Kozmetický salón, Nechtový dizajn

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2059962  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 2000 EUR/mesiac