Telefonistka, telefonická asistentka

VICTORIA TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
Od 750 EUR/mesiacPravidelné bonusy podľa pracovného výkonu, finančné aj formou vína.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická komunikacia s existujucimi a potencialnymi klientami spoločnosti.
Dohodovanie stretnuti a degustacii kvalitných vin z celého sveta.
Firma je na trhu vyše 20 rokov.

Práca z domu, pravidelne stretnutia s kolegami, výborný kolektív.
Horná platová hranica je neobmedzená, ohodnotenie podľa pracovného výkonu a šikovnosti.
Možnosť absolvovať degustácie špičkových vín, vzdelávanie v oblasti vína grátis.

AK MATE SKUSENOSTI V TELEMARKETINGU, pošlite životopis čo najskôr, budeme vás kontaktovať telefonicky.
Zdravotné znevyhodnenie nie je problem.
Vek je len číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne jeden rok praxe

Baví ťa telefonovanie?
Hľadáme pracovitú, skúsenú telefonistku/asistentku.
Požadujeme príjemné vystupovanie cez telefón, komunikačné schopnosti, 100% pracovné nasadenie.

Obchodna firma, dovoz kvalitnych vin z celeho sveta. 20 rokov na trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1679578  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac