Operátor výrobnej linky - nástupný plat brutto 739€ + 100€ až 180€ bonus ( plus príplatky podľa zákona) + doprava zdarma

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
ihneď, dohodou
739 EUR/mesiacnástupný plat brutto 739€ + 100€ až 180€ bonus ( plus príplatky podľa zákona)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha výrobných liniek (výroba medených a hliníkových vodičov) - poloautomatické zariadenia
  • Zodpovednosť za množstvo a kvalitu prevedenej práce, čistotu a poriadok
  • Dodržiavanie výrobných postupov, výrobných príkazov, BOZP noriem a ostatných interných predpisov organizácie
  • Práca v nepretržitej prevádzke, 12 hod. zmenový cyklus (krátky a dlhý týždeň)
Práca je vhodná iba pre mužov vzhľadom na bremená.

  • autobus zadarmo z obcí: Komárno, Nová Stráž, Čalovec, Kameničná, Zlatná na Ostrove, Okoličná na Ostrove, Zemianska Olča, Bodza, Holiare, Tôň, Trávnik, Číčov, Klížska Nemá,
  • iné smery: príspevok na dochádzku,
  • motivujúci bonusový systém,
  • možnosť karierného a profesijného rastu,
  • školenia a tréningy,
  • firemné akcie,
  • príspevok pri narodení dieťaťa,
  • 12 hodinové zmeny, rozdelené na krátky a dlhý týždeň (2 a 5 dní),
  • platené nadčasy.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o našu inzerovanú pracovnú ponuku, avšak z organizačných dôvodov kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor do spoločnosti Vicente Torns Slovakia,a.s. Termíny výberových konaní budú oznámené telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dynamická a flexibilná osobnosť s chuťou pracovať,
  • skúsenosti s prácou v nepretržitej prevádzke,
  • dobrý zdravotný stav,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • ochota pracovať nadčas, ochota ďalej sa vzdelávať.

Vicente Torns Group je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a komercializácii medených a hliníkových produktov pre elektrotechnický sektor.
Spoločnosť bola založená v roku 1924 a má sídlo v Rubí (Barcelona, Španielsko). Skupina je prítomná v štyroch krajinách s výrobnými závodmi a distribučnými skladmi. Od začiatku sa skupina snažila ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie riešenie s flexibilitou, efektívnosťou, podnikateľským duchom a odhodlaním.
Skupina Vicente Torns má 404 zamestnancov, z toho 130 na Slovensku.
Vicente Torns Slovakia a.s. vznikla v roku 2007 ako druhá priemyselná jednotka skupiny s cieľom priblížiť sa svojim hlavným zákazníkom (Siemens, ABB, Hitachi). Výrobný závod na Slovensku je zameraný na výrobu smaltovaných vodičov s rôznym využitím, od najmenšieho motora vo Vašej kuchyni až po veľké veterné mlyny na mori.
Našou víziou je ponúknuť ekologickejšie riešenie energetických požiadaviek budúcnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ramona Libai
Tel.: +421917910292
E-mail: poslať životopis
ID: 947166  Dátum zverejnenia: 25.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac