Operátor výrobnej linky

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Športová 348, 946 21 Veľké Kosihy, Komárno
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobných liniek
Zodpovednosť za množstvo a kvalitu prevedenej práce, čistotu a poriadok
Dodržiavanie výrobných postupov, výrobných príkazov, BOZP noriem a ostatných interných predpisov organizácie
Práca v nepretržitej prevádzke, 12 hod. zmenový cyklus
Práca je vhodná iba pre mužov vzhľadom na bremená

príspevok na cestovné alebo firemný autobus
firemné akcie
skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
možnosť kariérneho postupu
bonusový systém

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o našu inzerovanú pracovnú ponuku, avšak z organizačných dôvodov kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor do spoločnosti Vicente Torns Slovakia,a.s. termíny výberových konaní budú oznámené telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dynamická a flexibilná osobnosť s chuťou pracovať, skúsenosti s prácou v nepretržitej prevádzke, dobrý zdravotný stav, zodpovedný prístup k práci, ochota pracovať nadčas, ochota ďalej sa vzdelávať , bezúhonnosť
Osvedčenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom, preukaz žeriavnika do 5 t a viazača bremien sú vítané. VÍTANÉ SÚ AJ PROFESIE: OBRÁBAČ KOVOV, STROJÁR S MATURITOU.

VICENTE TORNS GROUP (TORNS ENTERPRISES S.L.) is a family-owned group with international projection, devoted to the research, development, production and commercialization of copper ETP, OF and aluminium 1370 products for different sectors (energy, automotive, construction, infrastructures…).
The mother company was established in 1924 and has its headquarters in Rubí (Barcelona, Spain). It operates in several countries with different production and distribution centers.
Its large experience in the sector together with continuous adoption of new technologies in its production processes guarantees efficient answers to customers needs.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Športová 348
946 21 Veľké Kosihy
ID: 947166   Dátum zverejnenia: 11.11.2016