Produktový inžinier kvality s angličtinou

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Športová 348, 946 21 Velké Kosihy, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • priama zodpovednosť za technikov kvality a ich rozsah práce
  • analýza a začlenenie zákazníckych požiadavok
  • riadenie procesov APQP a zabezpečovanie PPAP
  • návrh opatrení a kontrol na dodržanie daných požiadavok
  • navrhovať nápravné opatrenia a sledovanie ich plnení, hľadanie nových možností pre zlepšenie procesov
  • riešenie problémov súvisiacich s kvalitou
  • plánovanie a realizácia produktových a procesných auditov
  • spolupracovať na vykonávaní interných auditov
  • komunikácia s dodávateľmi ohľadom kvality
  • komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií, 8D
  • spolupráca na aktualizovaní a vytváraní FMEA
  • reportovanie manažérovi kvality a vedeniu spoločnosti
  • sledovanie kalibračného cyklu meracích zariadení používaných v celom podniku (vnútorná kalibrácia, objednávanie externej kalibrácie - komunikácia s dodávateľom)
  • školenie spolupracovníkov

Iné výhody
• Možnosť kvalitného profesionálneho rastu
• Byť súčasťou nadnárodnej spoločnosti
• Denná komunikácia v anglickom jazyku
• Možnosť kvalitného zaškolenia
• Možnosť zahraničných ciest

V prípade záujmu, zasielajte životopisy v slovenskom, ako aj anglickom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu. V správe prosím uveďte aj očakávaný plat.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní od prijatia Vášho životopisu alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

3 roky skúseností na obdobnej pozícii
• aktívna znalosť anglického jazyka - manažment spoločnosti nekomunikuje po slovensky
• analytické myslenie
• organizačné schopnosti (plánovanie, time management)
• zmysel pre detail a presnosť
• vysoké pracovné nasadenie
• skúsenosti s procesnou kvalitou rovnako aj s kvalitou produktov
• pokročilá znalosť MS Office
• výborné komunikačné schopnosti

Vicente Torns Group je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a komercializácii medených a hliníkových produktov pre elektrotechnický sektor.
Spoločnosť bola založená v roku 1924 a má sídlo v Rubí (Barcelona, Španielsko). Skupina je prítomná v štyroch krajinách s výrobnými závodmi a distribučnými skladmi. Od začiatku sa skupina snažila ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie riešenie s flexibilitou, efektívnosťou, podnikateľským duchom a odhodlaním.
Skupina Vicente Torns má 404 zamestnancov, z toho 130 na Slovensku.
Vicente Torns Slovakia a.s. vznikla v roku 2007 ako druhá priemyselná jednotka skupiny s cieľom priblížiť sa svojim hlavným zákazníkom (Siemens, ABB, Hitachi). Výrobný závod na Slovensku je zameraný na výrobu smaltovaných vodičov s rôznym využitím, od najmenšieho motora vo Vašej kuchyni až po veľké veterné mlyny na mori.
Našou víziou je ponúknuť ekologickejšie riešenie energetických požiadaviek budúcnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 1873625  Dátum zverejnenia: 19.1.2015