Tester mobilných aplikácií

BLIK SK, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
13.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie nových funkcionalít VIAMO aplikácie na mobilných platformách iOS, Android, Windows Phone.
Vytváranie testovacích scenárov , prípadne aj testovacích skriptov.
Návrh na automatizáciu testovania, a zjednodušovanie testovacích procesov.
Vytváranie špecifikácií pre nové funkcionality.

Flexibilná pracovná doba, možnosť práce na diaľku.
Kontakt s novými technológiami.

V prípade záujmu o túto pozíciu (brigádu) pošlite mailom váš životopis. Do mailu môžete napísať pár viet, prečo by ste chceli u nás pracovať. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať pre dohodnutie osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicky zameraná škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o nové technológie a smartfóny
Zaklady programovania iOS a Android aplikacii vyhodou.
Analytické myslenie
Precíznosť
Trpezlivosť

VIAMO sme rozbehli a stále rozvíjame s ambíciou čo najviac zjednodušiť elektronické prevody peňazí. Veríme, že poslať kamarátovi 5 EUR by malo byť rovnako jednoduché ako je poslať mu smsku.

Za týmto cieľom úzko spolupracujeme s bankami. Všetky prevody inicializované z našich aplikácií sú na pozadí štandardné bankové prevody. Ak momentálne nie je aplikácia dostupná vo vašej banke, pracujeme na tom a snažíme sa to zmeniť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2013739  Dátum zverejnenia: 13.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou