Opatrovateľ / -ka, zdravotná sestra

Via Europe s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď - marec - aprí - máj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, úspešnych kandidátov budeme informovať osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je 24 hodinová opatera seniorov v ich domácom prostredí

-dobré platové podmienky
-príprava a zaškolenie priamo v rakúsku v domove pre seniorov, ktorý sa nachádza neďaleko od Viedne
- konkrétni klienti sú z Viedne a okolia /do 100 km/
- dlhodobá spolupráca
- pre záujemcov, ktorí sa chcú zdokonaliť v odbornej terminológii, ponúkame vlastné individuálne aj skupinové jazykové kurzy nemeckého jazyka

Prosíme uchádzačov aby nám svoje žiadosti spolu so životopisom posielali na náš e-mail. V pripade našich kapacitných možností sa pokúsime reagovať na každú žiadosť.
Ak budete spľnať požiadavky budete pozvaný na osobný rozhovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Našim klientom je Rakúska spoločnosť posobiaca v oblasti seniorskej starostlivosti pre klientov vo svojom vlastnom zariadenie ako aj doma u klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Ideálny kandidát má skúsenosti v oblasti starostlivosti o seniorov, má pozitývny vzťah k tejto práci, ovláda nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.
V ideálnom prípade má ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v požadovanej oblasti alebo má absolvovaný kurz opatrovateľstva a zároveň už nadobudol konkrétné pratické skúsenosti v zahraničí.
Je spoľahlivý, trpezlivý, lojálny, komunikatívny, flexibilný, vie si vážiť svoju prácu a má z nej radosť.

Personálno poradenská spoločnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2027214  Dátum zverejnenia: 25.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, úspešnych kandidátov budeme informovať osobne