Zdravotná sestra

Via Europe s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
výhodné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je opatera seniorov v domove, ktory sa nachádza nedaľeko od Viedne.

- výhodné platové podmienky
- príprava a zaškolenie priamo v Rakúsku v domove pre seniorov
so 40 lôžkami
- možnosť rastu
- pre záujemcov, ktorí sa chcú zdokonaliť v nemeckom
jazyku, ponúkame intenzívne individuálne aj skupinové jazykové kurzy
- dlhodobá spolupráca

Prosíme uchádzačov aby nám zasielali svoj životopis na náš e-mail.

V prípade otázok nas kontaktujte v pracovne dni medzi 9.30 - 16.00 hod.
na tel. cisle 02 / 5441 2671

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Náš klient realizuje špičkový servis v opatery seniorov v Rakúsku pár kilometrov južne od Viedňe.
Servis je ponúkaný na zaklade dlhoročných skúseností dvoch profesionálnych subjektov v oblasti poskytovania seniorskej starostlivosti s vlastným domom opatrovateľskej starostlivosti v Rakúsku a v oblasti odborného, osobného aj jazykového vzdelávania v SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, zdravotná starostlivosť

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ideálny kandidát má skúsenosti v oblasti starostlivosti o senoirov, ovláda nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.
Má ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v požadovanej oblasti a zároveň má diplom nostrifikovaný v Rakúsku.
Je spoľahlivý, trpezlivý, lojálny, komunikativny, flexibilný, vie si vážiť svoju prácu a má z nej radosť.

Personálno poradenská spoločnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1879434  Dátum zverejnenia: 5.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výhodné platové podmienky