Učiteľka do súkromných jasličiek a materskej školy

Via Bibliotheca s.r.o.

Miesto práce
Cajlanská 83, Pezinok
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milú, spoľahlivú, zodpovednú a lojálnu učiteľku/vychovávateľku/kamošku do malého kolektívu detí.
Slečnu či pani, ktorá má osvojené princípy láskavého, bezpečného a oddaného prístupu, ktorý je nevyhnutný pri práci s deťmi a zároveň je v práci samostatná a dokáže strhnúť pozornosť deti, rozvíjať ich osobnosť, viesť ich a učiť.

práca v DJ a MŠ s deťmi vo veku pol roka - 6 rokov
- socializácia detí
- dodržiavanie a realizácia už vytvoreného programu
- pohybové aktivity s deťmi
- tvorivé dielničky s deťmi
- dbanie o čistotu detí, ich správny vývoj a rozvoj, dbať na rozvoj reči
- odúčanie od plienok
- kŕmenie detí (nie príprava, len odkŕmenie)
- maximálna ústretovosť rodičom, aj k ich mnohokrát vysoko individuálnym a náročným požiadavkám
- komunikácia s rodičmi detí na dennej báze
- administratíva (písanie denného záznamu o každom dieťati)
- hygiena detí - umývanie, prebaľovanie

Príjemné prostredie a korektný prístup.
-možnosť výhodného umiestnenia dieťaťa

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu dohodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2017 (ostáva ešte 112 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hra na hudobnom nástroji a jazykové (angličtina, nemčina alebo iné) prípadne iné znalosti sú výhodou

Škôlka a jasličky Múdre hlavičky, jedinečná škôlka v Pezinku
www.mudrehlavicky.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Via Bibliotheca s.r.o. www.mudrehlavicky.sk
Cajlanská 83
902 01 Pezinok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2510690   Dátum zverejnenia: 28.11.2016