Právnik (Piešťany)

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Krajinská, Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy je predmetom dohody na výberovom konaní a závisí od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosťou na tejto pozícii bude nasledovné:
• komplexné poradenstvo našim klientom v oblasti obchodného, občianskeho práva, pracovného práva;
• poskytovanie poradenstva v rámci rôznych komplexných projektov spoločnosti;
• vypracovanie právnych stanovísk, zmlúv a analýz;
• príprava a vypracovanie návrhov zmlúv a ostatnej dokumentácie spojenej s M & A projektami (napr. Letter of Intent, akcionárska dohoda, dohoda o kúpe a predaji cenných papierov, atď);
• participácia na due dillengence projektoch pri M & A Transakciách;
• analýzy a právne rozbory najmä z oblasti obchodného práva;
• spolupráca s ostatnými oddeleniami (Dane, Audit, Mzdy & Účtovníctvo) na projektových zadaniach pre klientov

My vám ponúkame:
• možnosť kariérneho rastu, ktorý máte vo svojich rukách,

• možnosť pre uchádzača zapísať sa ako koncipient,

• partnerský prístup a otvorenú komunikáciu,
• adaptačný program a zaškolenie po nástupe prispôsobený pre konkrétne pozície,
• flexibilnú pracovnú dobu - možnosť prispôsobiť si pracovný čas individuálne,
• systém interného a externého vzdelávania prostredníctvom odborných seminárov a školení,
• jazykové vzdelávanie,
• podporu členstva v profesijných organizáciách,
• podporu športových aktivít a zdravia - MultiSport karta, masáže na pracovisku,
• celofiremné podujatia a teambuildingy oddelení,
• zvýhodnené produkty spoločnosti VGD Slovakia

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich všetky požiadavky. Výberové konanie má 2 kolá, súčasťou prvého kola je aj odborný písomný test. Prax v súkromnej sfére v rozsahu 1 - 2 rokov a skúsenosti s pojednávaním v oblasti obchodného práva sú podmienkou. Zamestnávateľom bude spoločnosť VGD LEGAL, s.r.o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Právo

Počet rokov praxe

1

  • vysoká miera samostatnosti
  • zodpovednosť
  • schopnosť hľadať riešenia a spôsoby splnenia úloh
  • orientácia na zákazníka

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marina Nižňanská
E-mail: poslať životopis
ID: 4829299  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac