Mzdový účtovník/Mzdová účtovníčka

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Moskovská 13, Bratislava (alebo Námestie SNP 4, Piešťany), Bratislava, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• realizovať komplexné, úplné a správne spracovanie mzdovej agendy pre klientov spoločnosti v súlade s platnou legislatívou,
• spracovávať výkazy a hlásenia pre poisťovne,
• tvoriť a podávať mesačné prehľady a ročné hlásenia o dani z príjmov,
• prihlasovať, odhlasovať zamestnancov z/do poisťovní,
• viesť personálne/osobné zložky zamestnancov,
• aktualizovať zmeny údajov zamestnancov v mzdovom systéme,
• tvoriť a zasielať výstupné reporty podľa zadania, vypracovávať štatistické výkazy,
• poskytovať poradenstvo klientom podľa požiadavky (v rozsahu vedomostí zamestnanca),
• dodržiavať definované termíny pre spracovanie a plnenie zadaných úloh,
• spolupracovať s ostatnými kolegami z oddelenia a i naprieč oddeleniami.

• partnerský prístup a otvorenú komunikáciu,
• možnosť byť súčasťou tímu odborníkov,
• dobrú pracovnú atmosféru,
• adaptačný program a zaškolenie,
• podporujeme odborný a kariérny rast,
• veľa príležitostí pre získanie nových informácií a skúseností,
• možnosť sebarealizácie – veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
• podporu vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
• rozsiahly systém benefitov,
• flexibilnú pracovnú dobu,
• možnosť aktívne využívať cudzí jazyk (v prípade jeho znalosti),
• vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť.

V prípade Vášho záujmu a splnenia uvedených požiadaviek pošlite svoj životopis elektronicky na adresu: [email protected].

Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú definované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• minimálne úplné stredoškolské vzdelanie,
• aspoň 2 ročnú prax v oblasti spracovania a výpočtu miezd - podmienkou,
• dobrú znalosť používania MS Excel a MS Word,
• anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni– veľkou výhodou,
• znalosť Zákonníka práce a predpisov upravujúcich oblasť miezd podmienkou,
• znalosť práce v SW Helios výhodou,
• schopnosť samostatne pracovať,
• ochota učiť sa nové veci,
• komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni,
• záujem a schopnosť učiť sa nové a pracovať na sebe,
• schopnosť byť tímovým hráčom,
• osobnú zodpovednosť.

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čičmancová
E-mail: poslať životopis
ID: 3159416  Dátum zverejnenia: 27.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou