Samostatný účtovník/ samostatná účtovníčka

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Moskovská 13,811 08 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie podvojného účtovníctva,
- zostavovanie DPH priznaní,
- vypracovanie štatistických prehľadov,
- odborné poradenstvo pre klientov,
- reporting podľa požiadaviek klienta.

- možnosť byť súčasťou tímu,
- priestor pre odborný a kariérny rast,
- veľa príležitostí pre získanie nových informácií a skúseností,
- možnosť sebarealizácie – veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
- podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
- odmeňovací systém a rozsiahly systém benefitov,
- flexibilná pracovná doba,
- v prípade jazykového vybavenia zamestnanca možnosť toto aktívne využívať,
- ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť.

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu: cv.bratislava@vgd.eu
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu prostredníctvom životopisu zaslaného priamo mailom, si Vás dovoľujeme požiadať o priloženie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Len v takomto prípade môžeme vašu reakciu akceptovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika a financie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- obchodná akadémia výhodou,
- min. 3 ročná prax s vedením účtovníctva,
- znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva a daní v prostredí SR,
- dobré komunikačné zručnosti.

Sme nadnárodná spoločnosť, na trhu pôsobíme viac ako 30 rokov, v SR 15 rokov, sme 5-ta najväčšia audítorská spoločnosť na Slovensku. Poskytujeme služby účtovného, daňového poradenstva, audítorské služby, finančné riadenie, akvizície, služby due diligence, projektové služby. V súčasnosti v hlavnom pomere zamestnávame viac ako 100 odborných pracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VGD SLOVAKIA s.r.o.
Moskovská 13
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 2360243   Dátum zverejnenia: 8.8.2017