Technik vývoja HW

VF, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 9, 010 02 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
Máj/Jún 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný návrh meracích, odberových a vyhodnocovacích zariadení v oblasti radiačnej kontroly a ochrany. Realizácia funkčného vzorku, testovanie a tvorba dokumentácie v jednotlivých fázach vývoja a dokumentačné uzatvorenie vývoja. Požiadavky zvlásť kladené na dobrý písomný prejav - tvorba technickej dokumentácie vrátane návodov na obsluhu a rôznych nastavovacích a testovacích postupov.

- 13. plat
- mobil
- možnosť sebarealizácie a osobného rastu
- príspevok na stravovanie
- pružná pracovná doba
- pri nadštandarných výkonoch možnosť finančnej odmeny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér, vývojár

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné požiadavky:
• VŠ elektrotechnická, najlepšie automatizácia alebo oznamovacia technika
• možné i pre absolventov, prax výhodou
• znalosť merania neelektrických veličín
• znalosť návrhu číslicových a analogových obvodov vrátane návrhu dosiek plošných spojov

Výhodou:
• znalosť programovania (ANSI C) jednočipových aplikací
• znalosť priemyslových komunikácií (RS-422/485, Modbus, Ethernet)
• skúsennosti s kompletným návrhom zariadení
• základná znalosť merania ionizujúceho žiarenia

Ostatné požiadavky:
• schopnosť vyjadrovať sa slovom i písmom
• dobré komunikačné a koordinačné schopnosti
• samostatný a odpovedný prístup
• trestná bezúhonnosť
• dobrý zdravotný stav

Spoločnosť VF, s.r.o. bola založená v roku 1992 skupinou odborníkov v oblasti ochrany pred ionizujúcim žiarením. Po rozpade ČSFR sa tiež spoločnosť VF, s.r.o. rozdelila na dva samostatné subjekty s oddelenou pôsobnosťou v Slovenskej a Českej republike.

Aktivity spoločnosti sú orientované do nasledujúcich oblastí:
Radiačná kontrola a radiačná ochrana v jadrovej energetike.
Radiačná ochrana v zdravotníctve a priemysle.
Meranie a riadenie technologických procesov.
Vývoj a výroba software.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2102147  Dátum zverejnenia: 4.5.2015