Programátor

VF, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 9, 010 02 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
marec 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba programov pre novovyvinuté zariadenia a systémy vytvárané našou firmou

- 13. plat
- mobil
- možnosť sebarealizácie a osobného rastu
- príspevok na stravovanie
- pružná pracovná doba
- pri nadštandarných výkonoch možnosť finančnej odmeny

Pokiaľ Vás nebudeme kontaktovať do 3. týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového konania daná prednosť inému uchadzačovi!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, kybernetika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Expert
C - Expert
SQL - Pokročilý
Oracle Database - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatné a kreatívne myslenie
- schopnosť čítať a orientovať sa v elektrotechnických schémach
- prax v oblasti programovania systémov kontroly a riadenia, alebo technologických informačných systémov, alebo informačných systémov, alebo procesorov výhodou

Osobnostné charakteristiky:
- schopnosť práce v tíme
- schopnosť logickej analýzy riešenia úloh
- ochota cestovať po SR, ČR prípadne ďalšej krajiny aj mimo EU
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť VF, s.r.o. bola založená v roku 1992 skupinou odborníkov v oblasti ochrany pred ionizujúcim žiarením. Po rozpade ČSFR sa tiež spoločnosť VF, s.r.o. rozdelila na dva samostatné subjekty s oddelenou pôsobnosťou v Slovenskej a Českej republike.

Aktivity spoločnosti sú orientované do nasledujúcich oblastí:
Radiačná kontrola a radiačná ochrana v jadrovej energetike.
Radiačná ochrana v zdravotníctve a priemysle.
Meranie a riadenie technologických procesov.
Vývoj a výroba software.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1984416  Dátum zverejnenia: 19.1.2015