Obchodný zástupca bizref.sk

VF Project & Marketing s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1000 - 2000 EUR/mesiac, platové podmienky závisia iba od pracovného výkonu a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívni, viete sa s ľuďmi rozprávať?
Dokážete ľudí aj počúvať a ponúknuť im riešenie?
Veríte si a chcete tieto schopnosti premeniť na peniaze?

Ak áno, staňte sa členom tímu bizref.sk!

Pozrite sa na www.bizref.sk a uvidíte, že bizref.sk je komplexný a najmodernejší marketingový nástroj na trhu. Vďaka našej skvelej pozícii sa nám darí zviditelňovať už viac ako 1000 úspešných partnerov.

Vašou úlohou bude:
- stretávať sa so záujemcami a informovať ich o výhodách a prínosoch našej služby (budú to malí podnikatelia, živnostníci, malé firmy)
- počúvať záujemcov a ponúknuť im naše riešenie
- uzatvoriť obchod partnerovým podpisom zmluvy

Lukratívny systém odmien
Úplne voľný pracovný čas
Podpora, školenia, koučing
Rýchly a jednoduchý spôsob vyplácania
Žiadne storná
Výška zárobku závisí iba od Vás!

Zašlite nám Váš životopis a motivačný list, kandidátov ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, schopnosť aktívne počúvať
Ochota pracovať v teréne aj v tíme
Otvorená, motivovaná a sympatická osobnosť
Kultivované a dynamické vystupovanie

Spoločnosť sa zaoberá projektovou a marketingovou činnosťou. Sme presvedčení o tom, že dnes je bizref.sk najefektívnejší online marketingový nástroj. Aj napriek tomu že pôsobíme online, po absolvovaní viac ako 3000 stretnutí vieme, že podstatné je navštíviť partnera priamo v teréne. Našim klientom poskytujeme živú, neustále inovovanú a účinnú online službu, ktorá reaguje na aktuálne trendy a požiadvky trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3124904  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 EUR/mesiac, platové podmienky závisia iba od pracovného výkonu a výsledkov