Obchodný manažér Nitra

VF Project & Marketing s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
720 - 1500 EUR/mesiac, platové podmienky závisia od pracovného výkonu a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom tímu biznisreferencie.sk! Ak Ťa zaujíma svet online marketingu, ak rozprávanie a argumentovanie patrí k Tvojim silným stránkam, ak vieš, že na základe svojich schopností máš šancu zarobiť viac, tak si vybuduj svoju úspešnú kariéru u nás! biznisreferencie.sk je reklama, ktorá funguje, má dobrú pozíciu na trhu a výborne sa predáva. Za 17 mesiacov sme získali 500 partnerov v 6 okresoch. Pomocou Teba dokážeme ešte viac rozšíriť región, v ktorom sa využívajú nami ponúkané plusy!

Lukratívny systém odmien
Neviazaný pracovný čas
Firemné školenia a mítingy
Rýchly a jednoduchý spôsob vyplácania
Žiadne storná
Výška zárobku závisí iba od výkonu jednotlivca, a nie od výkonu pod- či nadriadených kolegov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vynikajúce argumentačné a rokovacie schopnosti
Skúsenosti s prezentáciou
Základné vedomosti z oblasti internetového marketingu
Schopnosť pracovať v teréne i v tíme
Otvorená, motivovaná a sympatická osobnosť
Kultivovaný a dynamický výstup
Schopnosť okamžitej analýzy potrieb oslovených subjektov

Spoločnosť sa zaoberá projektovou a marketingovou činnosťou. Sme presvedčení o tom, že dnes je bizref.sk najefektívnejší online marketingový nástroj. Aj napriek tomu že pôsobíme online, po absolvovaní viac ako 3000 stretnutí vieme, že podstatné je navštíviť partnera priamo v teréne. Našim klientom poskytujeme živú, neustále inovovanú a účinnú online službu, ktorá reaguje na aktuálne trendy a požiadvky trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1824200  Dátum zverejnenia: 19.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 1500 EUR/mesiac, platové podmienky závisia od pracovného výkonu a výsledkov