Hľadáme nové talenty - osobný bankár Finanzpartner, a.s.

VEZ GROUP s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Poprad, okres Prešov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
fix / + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIORITNE prijímame AMBICIÓZNYCH, komunikatívnych kolegov bez skúseností v oblasti finančníctva, ktorých zaujíma práca v banke alebo v poisťovni. Resp. rád by pracoval v oblasti finančníctva, len nemá dostatočné vzdelanie alebo prax, aby ho prijali do banky alebo na vedúce pozície vo finančníctve.

Hľadáme nové talenty!!!
Bezplatné zaškolenie zabezpečí spoločnosť Finanzpartner, a.s. a následne zabezpečí aj pracovnú pozíciu.

Možnosť kariérneho rastu:
Vybudovanie nových pobočiek, resp. vedenie existujúcej pobočky.
Nábor, výber a zapracovanie nových kolegov.

ŠPECIALISTA:
Finančné poradenstvo, obsluha nových a existujúcich klientov.

Budete súčasťou funkčného, aktívneho tímu do ktorého prichádzajú noví kolegovia, ktorí chcú robiť finančníctvo profesionálne, seriózne a dlhodobo.

ROZMÝŠĽATE, ČI SA VÁM OPLATÍ PRÍSŤ NA PRACOVNÝ POHOVOR?
- Mali ste túžbu pracovať v BANKE alebo v poisťovni, len nemáte dostatočné vzdelanie? My vám šancu aj vzdelanie poskytneme na naše náklady!
- Hľadáte silného partnera, ktorý je pripravený do Vás investovať?
- Pracujete ako finančný agent už dlhé roky, no cítite, že nie ste v správnom kolektíve, alebo že máte na viac?
- Zmenili Vám už opäť podmienky kariérneho postupu? Splnili ste podmienky povýšenia a napriek tomu Vás nepovýšili?
- Radi by ste spravili zásadnú zmenu, no chýba Vám kapitál alebo pomocná ruka? PRÁVE TERAZ naša spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších samostatných finančných agentov na Slovensku, investuje do otvorenia ďalších pobočiek.

Našej spoločnosti vďaka jedinečným nástrojom každoročne výrazne rastú tržby (oficiálne údaje na www.finstat.sk) a rovnako tak rastú i tržby jej obchodných zástupcov, manažérov a riaditeľov. Ponúkame zdravé podnikateľské prostredie a podporu, ktorú Vám v súčasnosti na trhu neponúka žiadna iná spoločnosť, konkrétne:
- existujúci klienti na kontaktovanie a servis, ktorých Vám dá naša spoločnosť
- kancelárske priestory
- výpočtová technika
- štýlový nábytok
- vlastné softvéry na zjednodušenie a zefektívnenie práce
- právne služby
- školenia nových finančných agentov
- školenia ohľadne budovania podnikania, náboru nových ľudí, komunikačné techniky, marketing a propagácia, psychológia...
- inzercia náboru nových finančných agentov
- pri dosiahnutí dobrých výsledkov firemný automobil, mobil

Náplňou Vašej práce je:
- poskytnúť odborné poradenstvo klientom (analýza existujúcich finančných zmlúv ako napr. úvery a poskytnúť im lepšiu ponuku)
- s výraznou podporou našej spoločnosti budovať a viesť tím finančných agentov

Výplata 2x do mesiaca! (Tu za každých 15 dní máte vyplatenú odmenu za predchádzajúcich 15 dní!!!)
Obratové bonusy.
Firemné dovolenky do exotických krajín každý rok.
Po piatich rokov spolupráce garantujeme doživotnú rentu = pasívny príjem.
Kvalitná podpora centrály spoločnosti, ktorá pre Vás a Váš tím zabezpečuje databázu klientov, kontakty na uchádzačov o profesiu finančného agenta, ako aj školenia, vzdelávanie, manažment, informačné systémy a množstvo ďalších činností.
Komplexné a veľmi široké portfólio finančných služieb.
Stabilný kariérny plán, ktorý sa počas existencie spoločnosti nemenil – práve naopak, doplňoval sa o stále nové benefity.
Najmodernejší informačný systém.
Žiadne víkendové akcie, tlieskavačky a motivačné rozprávky, ktoré inde propagujú ako "odborné školenia".
Možnosť frančízovej zmluvy bez poplatku pre lojálnych kolegov.
Možnosť partnerskej zmluvy - ak máte vysoké ambície.

KEBY STE CHCELI NIEČO VIAC ako "len" obsluhovať klientov a trénovať nových kolegov...
Možno máte pocit, že budovať tím a mať úspešný produktívny tím je niečo výnimočné, veľmi náročné a doteraz ste "v tom nemali šťastie". Ak CHCETE vybudovať tím finančných agentov, úverových špecialistov, my vám v tom pomôžeme, my vás naučíme ako na to. Vy ste ambiciózna osobnosť = my máme na to techniku a nástroje!

Výberové konanie vedie a pre úspešných zapracovanie uskutoční PhDr. Alžbeta Janitsová, ktorá 20 rokov sa zaoberá s budovaním obchodných sieti ako Carion Slovakia a.s., LYONESS, SALVE FINANCE, a.s. a už päť rokov pre Finanzpartner, a.s. (Informácie o nej nájdete na www.pocitajtesnami.sk )

PRIORITNE prijímame: Nitra a okolie, Prešov a okolie, Dunajská Streda, Komárno, Nové Zámky, Trenčín a okolie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie a bankovníctvo, Poisťovníctvo

Uchádzač má byť: ambiciózny, lojálny, finančne náročný, príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, samostatný, pozitívna osobnosť.

Ponuka nie je pre nesamostatných a lenivých ľudí, ktorí chcú "len" teplú stoličku a fixný plat. Je to pre finančne náročných, podnikateľsky rozmýšľajúcich, pre vedúce osobnosti.

Finanzpartner, a.s.
Sme renomovanou a významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou na Slovensku. Pôsobíme na trhu sprostredkovania finančných služieb od roku 2008. Ponúkame niekoľko obchodných modelov spolupráce. Charakterizuje nás dodržanie obchodných dohôd počas celej doby spolupráce, dlhodobosť spolupráce a vysoká flexibilita podpory.
www.finanzpartner.sk
www.mamsvojsen.sk
ID: 3134108  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix / + pohyblivá zložka