Manažér obchodného tímu

VEZ GROUP s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
15.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis pre existujúcich klientov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.
Prezentácia firmy v danom regióne.
Zaškolenie nových obchodných zástupcov za dodatkovú odmenu.
Dozorovanie "junior" obchodných zástupcov za dodatkovú odmenu.
Možnosť kariérneho rastu na základe výsledkov.
Vybudovanie obchodnej štruktúry v danom regióne na nový a BEZKONKURENČNÝ projekt - STARTUP (netýka sa to finančníctva)

Chcete patriť do (duševne) mladého, dynamického kolektívu a žiť, nie živoriť? Teraz máte šancu na zmenu!
Nadštandardné provízie na základe produktivity 2x do mesiaca. (Neni to len propagačná formulka!)
Ročné bónusové obratové odmeny.
Príplatok špecialistom (odborníkom) v odbore bankovníctva alebo v poisťovníctva.
Flexibilný pracovný čas.
Pridelíme portfólio existujúcich klientov v určitých regiónoch.
Pridelíme maturujúcich a sirotských klientov pre určité regióny.
Poskytneme nadštandardnú finančnú podporu na pobočku (porovnaní s trhom).
Školenia na náklady firmy (Nemáme ani skryté náklady!).
Rodinné dovolenky na firemné náklady.
Pasívny príjem po dvoch rokoch a "finančný dôchodok" po piatom roku!
Možnosť byť PARTNEROM po určitom obrate a tým získať príjem z obratu spoločnosti, cudzích obchodných skupín.

Prosíme, neposielajte nám životopis ak nemáte záujem a neobmedzujte tým tých, ktorí majú seriózny záujem.
Fixnú províziu neplatíme!
Nehľadáme ľudí, aby sme zaplnili miesto na pobočkách, ale CHCEME DAŤ ŠANCU tým, ktorí chcú od života viac ako majú dnes a majú záujem pracovať za férové podmienky a zarábať na základe výkonov.
Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorých trápi, že v terajšom zamestnaní lenivý kolegovia zarábajú toľko ako oni.
Hľadáme dravcov, ktorí chcú zarábať mesačne od 1.500€ a budovať si kariéru v biznise.
Prioritným partnerom je Finanzpartner a.s., www.finanzpartner.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod a predaj, finančníctvo, ľudské zdroje

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vysoké komunikačné schopnosti.
Etický, zodpovedný, aktívny človek, ktorý sa chce uplatniť a má rád nové výzvy.
Má rád peniaze a chce si zarábať nadštandardne.
Súťaživý, ktorý hľadá férové podmienky na základe výkonu a vedomosti, a nepodporuje "rodinkárstvo", obsadenie pracovných pozícií na základe protekcie.
Hľadá dlhodobé uplatnenie, karierista.
Rád rozmýšľa, tvorí, víta samostatnosť a slobodu.
Je zodpovedný, vytrvalý a podporí kvalitu.
Úctivý, samostatný a má sebadisciplínu.

Finanzpartner, a.s.
Sme renomovanou a významnou sprostredkovateľskou spoločnosťou na Slovensku. Pôsobíme na trhu sprostredkovania finančných služieb od roku 2008. Ponúkame niekoľko obchodných modelov spolupráce. Charakterizuje nás dodržanie obchodných dohôd počas celej doby spolupráce, dlhodobosť spolupráce a vysoká flexibilita podpory.
www.finanzpartner.sk
www.mamsvojsen.sk
ID: 2563692  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou