Office manager v oblasti jazykového vzdelávania

VEVE, s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Od 1 000 EUR/mesiacVýška ohodnotenia závisí od skúseností a možností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jazyková akadémia a prekladateľská agentúra s prevádzkou v Bratislave - Ružinove. Sústredíme sa na teamovú prácu každého jednotlivca pod našou strechou tak, aby sme vytvárali čo najkvalitnejší produkt pre našich spokojných klientov.
Hľadáme nového člena, ktorý bude rozumieť našej vízii a smerovať spoločne k rovnakým cieľom. Práca ponúka vlastnú realizáciu a kreativitu, vlastné prínosy sú veľkou výhodou. Detailnú náplň práce si radi prejdeme na osobnom stretnutí. Radi by sme privítali človeka, ktorý osobnostne doplní náš team a zapasuje na našu vlnovú dĺžku.
Privítame človeka so skúsenosťou s lektorovaním cudzích jazykov, nakoľko je potrebné porozumieť požiadavkám lektorov a podieľať sa na tvorbe študijných plánov.
- back office spojený s administratívou v oblasti jazykových služieb
- osobný kontakt a komunikácia s klientmi jazykovej akadémie
- osobný kontakt a komunikácia s lektormi a prekladateľmi jazykovej akadémie
- databázy lektorov a dodávateľov, dohľad nad teamom spolupracovníkov
- práce organizačného charakteru v rámci externej spolupráce akadémii+;+q+

- práca v príjemnom prostredí v moderných priestoroch
- výborná dostupnosť
- healthy workplace (ovocie, pitný režim, káva)
- možnosť jazykového vzdelávania
- platená dovolenka a PN

Anglický jazyk je nutnosť v komunikácii s klientami a lektormi, každý ďalší jazyk veľkou výhodou. Vyžadujeme dokonalú znalosť slovenskej gramatiky najmä v písomnom prejave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti

- Bezchybná znalosť slovenského jazyka slovom NAJMÄ PÍSMOM

- Zodpovedný prístup k práci
- Dobrá znalosť nástrojov MS Office (Outlook, Word, Excel)

Sme jazyková a prekladateľská agentúra pôsobiaca na slovenskom trhu od roka 2009. Špecializujeme sa na korporátnu a komunálnu výučbu všetkých vekových kategórií, preklady a tlmočenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Vorosova
Tel.: +421918184369
E-mail: poslať životopis
ID: 4835799  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac