Recepčná / Recepčný / Koordinátor

VetLINE, s. r. o.

Miesto práce
Staromestská 6/D, 811 03 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
október/november
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou (bude upresnené na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
- vybavovanie telefonickej, e-mailovej a poštovej komunikácie
- prepájanie telefonátov
- reprezentovanie spoločnosti
- aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii klientov
- zabezpečovanie občerstvenia pre klientov
- administratíva spojená s chodom recepcie
- práca s pokladňu a agendy okolo pokladne vrátane obsluhy platobného terminálu
- objednávanie tovaru

- príjemné a moderné prostredie v novo zrekonštruovaných priestoroch
- mladý, dynamický kolektív
- stabilné postavenie spoločnosti na trhu
- zadarmo vstupy do fitness, wellness, plavecký bazén
- korektný prístup zo strany vedenia spoločnosti
- stravné lístky a iné

V predmete správy nezabudnite, uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
- životopis spolu s fotografiou poiselajte e-mailom na kariera@vetline.sk
- vzhľadom na veľký počet životopisov budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky
- zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, kreativita, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie, dynamická osobnosť, zodpovedný prístup k práci, pozitívny vzťah k zvieratám, anglický jazyk na aktívnej úrovni podmienkou, ostatné cudzie jazyky výhodou. Skúsenosti v medicíne nie sú podmienkou.

VetLINE je veterinárna nemocnica v centre mesta na Staromestskej ulici a s ambulanciou na Vrakúnskej ulici v Bratislave s desaťročnou tradíciou.
Tým deviatich lekárov sa 24h denne venuje zvieracím pacientom z čoho prevažnú väčšinu tvoria psíkovia, mačičky a drobné hlodavce.
Samozrejmosťou je hospitalizačné oddelenie s kapacitou približne deveť zvieratiek, výjazdová pohotovostná služba a pre rýchlu diagnostiku pacientov slúži vlastné laboratórium.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VetLINE, s.r.o.
Staromestská 6/D
811 03 Bratislava
ID: 1848118   Dátum zverejnenia: 9.11.2016