Veterinárny lekár

VetLINE, s. r. o.

pozície obsadzujeme na dvoch miestach Staromestská 6/D, BA alebo Vrakunská 43, BA, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1000 - 3500 EUR/mesiac, zaujímavé ohodnotenie podľa kvalif. a počtu odrobených rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná veterinárna činnosť v praxi malých zvierat

- príjemné a moderné prostredie v novo zrekonštruovaných priestoroch
- platové ohodnotenie
- mladý, dynamický kolektív
- stabilné postavenie spoločnosti na trhu
- korektný prístup zo strany vedenia spoločnosti
- individuálne podmienky podľa kvalifikácie lekára a výsledkov
- systém vlastného vzdelávania
- príspevky na externé vzdelávanie a kongresy
- bezplatný vstupy do najlepšieho fitness a SPA centra
- firemné akcie

V predmete správy nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate a miesto výkonu práce.
- životopis poiselajte e-mailom na [email protected]
- vzhľadom na veľký počet životopisov budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich uvedené požiadavky
- zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- odborné vedomosti
- odborný prístup k pacientom a klientom
- pracovné nasadenie
- prax výhodou

VetLINE, s.r.o. veterinárna nemocnica s 24/7 prevádzkou v centre Bratislavy a s ambulanciou v mestskej časti Vrakuňa. Hospitalizácia, kompletná laboratórna diagnostika, digit. RTG, CT, moderné USG, endoskop, komplet kardio, operácie mäkké a tvrdé tkanivá. Cieľom nemocnice VetLINE je poskytovať komplexnú zdravotnú starostlivosť. Disponujeme najmodernejším diagnostickým vybavením, ktorým je pacientovi presne a včas stanovená diagnóza. Kompletné diagnostické, laboratórne vybavenie, konzervatívna a chirurgická terapia, pohotovosť, traumatológia a plánovaná chirurgia, onkológia, interná medicína, oftalmológia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1181377  Dátum zverejnenia: 8.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 3500 EUR/mesiac, zaujímavé ohodnotenie podľa kvalif. a počtu odrobených rokov