Projektový manažér

Vetex Int., s.r.o.

Miesto práce
Bajkalska, 29F, 82105, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Komunikuje s architektmi, investormi, developermi, firmami a fyzickými osobami, vyvíja aktivity smerujúce k uzavretiu obchodných prípadov a zmlúv tak aby prispel k splneniu stanovených finančných plánov,
2. Kontroluje dodržiavanie termínov jednotlivých zazmluvnených projektov,
3. Zodpovedá za dodržiavanie všetkých predpisov a pokynov vyplývajúcich zo zmlúv jednotlivých projektov (bezpečnosť práce na stavbe, stavebné denníky....), tak aby nedochádzalo k porušovaniu týchto predpisov,
4. Zodpovedá za prípravu a realizáciu jednotlivých projektov (zákaziek), kompletne od vystavenia cenovej ponuky, cez fakturáciu až po podpísanie preberacieho protokolu,
5. Priebežne kontroluje prácu podlahárov,

Služobný mobil, stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Na adresu spoločnosti zašlite životopis, motivačný list

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert
AutoCAD - expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, precíznosť, príjemné vystupovanie,

Spoločnosť Vetex Int., s. r.o. patrí k vedúcim firmám na slovenskom trhu s podlahovými krytinami. Sortiment tvoria koberce, parkety, PVC krytiny, športové povrchy, podlahové príslušenstvo a samozrejme aj služby súvisiace s profesionálnou inštaláciou podlahových krytín. Ponúkame tovar renomovaných svetových výrobcov, ktorých na slovenskom trhu zastupujeme výhradne. Tovar a služby dodávame priamo zákazníkom vlastnými kapacitami alebo prostredníctvom obchodných partnerov.
Naša činnosť:
 Výhradné zastúpenie špičkových svetových výrobcov pre Slovenskú republiku,
 Import a veľkoobchodná distribúcia v SR,
 Maloobchodný predaj,
 Poradenstvo a profesionálna inštalácia podláh.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bajkalska 29F
82105 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812171   Dátum zverejnenia: 15.11.2016