Pracovník/čka v sklade - rozvoz a dopĺňanie automatov - Prešov

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 880 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho prevádzkového tímu v Prešove hľadáme novú posilu! Pokiaľ nechceš byť stále na jednom mieste a chceš sa naučiť niečo nové, tak neváhaj a pošli nám životopis.

Aká bude tvoja NÁPLŇ PRÁCE?

@ rozvoz a doplňanie produktov do predajných automatov – sladkosti, nápoje, káva

@ práca v sklade

@ pomocné práce v dielni

@ práca z hotovosťou

@ súčasťou práce je vedenie dodávkového vozidla (do 3,5t)

@ práca je na plný úväzok 40h/týždeň

Čo môžeš od práce vo VERY GOODIES SK očakávať ty?

@ Výkonnostné bonusy
@ Dlhodobé a stabilné zamestnanie
@ Priateľská atmosféra a dobrá nálada
@ Odborné zaškolenie, možnosť ďalšieho vzdelávania
@ Pitný režim (teplé a studené nápoje)
@ Možnosť využívania karty Multisport
@ Zamestnanecké zľavy na tovar v našom e-shope
@ Darčekové poukážky pri rôznych životných udalostiach
@ Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
@ Samozrejmosťou je pre nás stravné v hodnote 5,85 €/deň (zamestnávateľ hradí 55% z ceny stravného a 10% budeš mať uhradené zo sociálneho fondu – doplatok zamestnanca len vo výške 35% z ceny stravného - 2,04 €/deň) alebo finančný príspevok na stravovanie v rovnakej výške 3,81 €/deň
@ Práca v stabilnej spoločnosti (samozrejmosťou je výplata 10. deň v mesiaci pripísaná na účet)

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú kritériám pracovnej ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- dobrá fyzická kondícia
- VZV výhodou

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4784635  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac