Contract Administrator s nemeckým jazykom

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti. Vianočný bonus vo výške 70%, bonusy za životné a pracovné jubileá, príplatky nad rámec Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou Vertiv tímu ako Contract Administrator a využívajte svoju nemčinu každý deň, zdokonalíte sa v administratíve a spoznáte kultúru medzinárodnej spoločnosti.

* Zabezpečuje, aby všetky potrebné dokumenty boli spracované v súlade s dohodnutými úrovňami servisu
* Komunikuje so zákazníkmi za účelom zodpovedania ich otázok a poskytnutia najlepšieho servisu

* práca v rámci profesionálneho a medzinárodného tímu, priateľských kolegov a manažérov
* Firemné akcie (letná párty, vianočný večierok, spoločenské akcie, fitness karta, raňajky a ďalšie )
* flexibilná pracovná doba
* len 37,5 hodín týždenne
*možnosť pracovať 5 dní v mesiaci z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, flexibilita, tímová spolupráca, schopnosť práce pod stresom
- ochota pracovať nadčas

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2997593  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac