Samostatná účetní

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Krocinovská, Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.07.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co bude Vaší náplní práce?
• vedení kompletního účetnictví společností
• příprava přiznání k DPH
• zpracování účetní uzávěrky
• zpracování podkladů pro audit účetní uzávěrky, komunikace s auditory
• zpracování podkladů pro přípravu daně z příjmu právnických osob
• spolupráce na sestavení účetní metodiky, nastavení procesů, interních směrnic
• plnění pokynů zaměstnavatele, BoD a nadřízených pracovníků
• úzká spolupráce a komunikace s odděleními marketingu, VM, logistiky, HR, IT, financí a s centrálou společnosti
• účast na firemních školeních, meetinzích, rozšiřování odborných vědomostí a dovedností

Zamestnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• Zaměstnání v úspěsné a dynamické mezinárodní holdingové společnosti zastřešující světoznámé módní značky
• Možnost profesního růstu a vzdělávání se v oboru
• Přátelský kolektiv a rodinné prostředí
• Příspěvek na stravování
• Zajímavé benefity
• Účast na firemních akcích
• Nástup možný ihned
• Místo pracoviště: Praha 6 – ulice Krocínovská

Informácie o výberovom konaní

Podmínky výběrového řízení:
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám strukturovaný životopis v anglickém nebo českém jazyce s fotografií.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co od Vás požadujeme?
• ukončené SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
• minimálně 3 roky praxe na pozici samostatné účetní
• znalost SLOVENSKÝCH účetních a daňových předpisů podmínkou
• znalost účtování zahraničních o.s. výhodou
• znalost AJ na alespoň mírně pokročilé úrovni podmínkou
• zodpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
• časová flexibilita – nutnost být dostupný na telefonu a v případě potřeby pracovat i mimo běžnou pracovní dobu, během víkendů a státních svátků
• počítačové znalosti MS Office (Excel, Word), Internet, E-mail – pokročilý

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3111491  Dátum zverejnenia: 23.6.2017