Získajte nástupný bonus! Asistent/-ka predaja pre športovú značku Peak Performance

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by sme sa Vám predstaviť!

Sme retailová spoločnosť VERMONT Holding, ktorá na území, SR, ČR a HU zastupuje značky GANT, La Martina, Peak Perfomance, Odd Molly, Barbour, Tiger Of Sweden, Karl Lagerfeld, Nautica a Cremieux. V súčasnosti máme viac ako 80 predajní a teraz hľadáme tých najlepších z Vás!

POPIS POZÍCIE:
• Aktívny predaj tovaru konečnému zákazníkovi.
• Poskytovanie odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu.
• Prezentácia tovaru.
• Príjem, kontrola a reklamácie tovaru.
• Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja.
• Poskytovanie informácií o VERMONT Clube.
• Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi.
• Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni.
• Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov.

NÁSTUPNÝ BONUS
Získajte nástupný bonus až vo výške 300€, ktorý bude vyplatený po skúšobnej dobe najneskôr však do 6 mesiacov od nástupu.

ODMENA ZA VÁŠ TIP!
Ak poznáte vo svojom okolí niekoho, pre koho by táto pracovná ponuka mohla byť zaujímavá, odporučte nám ho prostredníctvom mailovej adresy [email protected]! Váš tip navyše s radosťou odmeníme poukážkou na oblečenie GANT v hodnote 150€!

Podmienky získania poukážky:
• S odporúčaným zamestnancom sme neboli v kontakte počas posledného pol roka.
• Odporúčaný zamestnanec bude u nás pracovať aj po 3-mesačnej skúšobnej dobe.

ČO PONÚKAME?
• Zamestnanecké zľavy.
• Firemné akcie a iné aktivity
• Zamestnanecké oblečenie.
• Príspevok na stravovanie.
• Pracovnú dobu v režime krátkych a dlhých týždňov.
• Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Priateľský kolektív a rodinné prostredie.
• Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.
• Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania.

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
• Skúsenosti s predajom odevov, šperkov, alebo
iného sortimentu z módneho odvetvia
• Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word),
internet, e-mail
• Zmysel pre módu
• Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné
zručnosti
• Prozákaznícky prístup

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 2951608  Dátum zverejnenia: 29.9.2017