Asistent/-ka predaja

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme iba tých najlepších z vás, ktorí chcú vo svojom odbore niečo dokázať. Ak sú pre Vás nadpriemerné výsledky samozrejmosťou a Vy chcete ešte viac, potom ste ideálnym kandidátom a radi Vás spoznáme.

Nehľadáme iba predajcov ale ambasádorov našej značky!

Popis pozície:

Asistent /-ka predaja sa aktívne podieľa na predaji tovaru značky GANT konečnému zákazníkovi, poskytovanie odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu, vykonáva jednotlivé činnosti na predajni, plní úlohy nadriadeného a je zodpovedný za ich plnenie. Asistent /-ka predaja aktívne pristupuje k zlepšeniu zákazníckeho servisu.

Náplň Vašej práce:

- Prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu, poskytovanie poradenskej služby zákazníkom
- Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, zoznamovanie (predstavovanie) histórie a tradície značky GANT
- Poskytovanie informácií o GANT Clube a jeho výhodách, ponúkanie členstva
- Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
- Správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi
- Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
- Príjem, kontrola, reklamácie, príprava na predaj a údržba tovaru
- Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni
- Účasť na firemných školeniach a stretnutiach
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Čo ponúkame:

- Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
- Priateľský kolektív a rodinné prostredie
- Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
- Príspevok na stravovanie
- Prácu v dizajnovom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
- Priestor pre vaše nápady
- Pracovnú dobu v režime krátkych a dlhých smien
- Možnosť aktívne sa podieľať na lokálnych eventoch GANT

Informácie o výberovom konaní

Podmienky výberového konania:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Čo od Vás očakávame?

- SŠ vzdelanie
- Skúsenosti s predajom odevov, šperkov, alebo iného sortimentu z módneho odvetvia podmienkou!
- Znalosť angličtiny alebo nemčiny minimálne na základnej úrovni
- Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word), internet, e-mail
- Zmysel pre módu
- Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti
- Pro-klientsky prístup
- Silná a motivovaná osobnosť, so schopnosťou tímovej práce
- Starostlivosť a samostatnosť

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou holdingu Vermont a.s., zastupuje na území SR značku GANT, La Martina, Peak Performance, Chaps a Tiger of Sweden.

GANT – americká módna ikona už od roku 1949. Značka GANT vznikla na východnom pobreží Ameriky a od samého začiatku navrhuje a vyrába nadčasové oblečenie z najkvalitnejších materiálov. Dnes má centrálu vo Švédsku a európsky štýl sa tak spája s americkou ležérnosťou. GANT je dnes globálnou značkou, ktorá má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách po celom svete.

La Martina je celosvetovo známa argentínska módna značka a ikona kráľovského športu - konského póla.
Od svojho založenia v roku 1985 navrhuje a vyrába módne oblečenie, obuv a doplnky najvyššej kvality. Medzi hráčmi póla sa vďaka starostlivo spracovaným produktom stala vyhľadávanou značkou a je tiež oficiálnym dodávateľom dresov a vybavenia na najdôležitejšie svetové turnaje v póle. Značka La Martina je v súčasnej dobe zastúpená vyše 70 obchodmi naprieč všetkými kontinentmi, často vo veľmi luxusných lokáciach, ako sú: Buenos Aires, Palm Beach, St. Tropez alebo Dubaj. Ako jediná textilná značka otvorila svoj obchod v Londýne aj za prítomnosti anglickej kráľovnej. Ak je Vám štýl La Martina blízky, nechajte vyniknúť vaše schopnosti a staňte sa členom tímu La Martina v Českej/Slovenskej republike.

PeakPerformance je od svojho založenia v roku 1986 vo švédskom Åre uznávanou značkou technicky vyspelého aktívneho oblečenia na lyžovanie, ktoré je funkčné a zároveň štýlové. Aktuálne najväčšia škandinávska značka športovej módy je dostupná na dvadsiatich rôznych trhoch. Vďaka veľkému množstvu patentov patrí PeakPerformance medzi svetovú špičku vo vybavení pre zimné športy. Jej fanúšikovia milujú pohyb a radi športujú po celý rok. Kolekcia ponúka oblečenie a doplnky nielen pre vyznávačov lyžovania, ale aj na outdoorové aktivity, golf, beh a v neposlednom rade aj novú líniu voľnočasového oblečenia v neobvyklom zhotovení z tých najlepších technických materiálov. PeakPerformance je dobrodružstvo. Pridajte sa k nám a buďte ADVENTUROUS!

Americká značka Chaps predstavuje charakteristický americký životný štýl a ponúka kolekciu oblečenia pre každodenné nosenie. Neformálnosť, hravosť, pohodlie a sebavedomie, to je Chaps!
V roku 1978 uviedla značka Ralph Lauren líniu pánského oblečenia Chaps s víziou, že se jedného dňa stane viac ako len jednoduchou značkou, ale tiež životným štýlom. V roku 2005 sa značka Chaps osamostatnila a v súčasnosti predstavuje pravý americký príbeh, ktorý stavia na viac ako tridsaťpäťročnej tradícii. Je vyhľadávaná hlavne vďaka absolútnej nadčasovosti, kvalitnému spracovaniu a cenovej dostupnosti.

Tiger of Sweden - trendsetter v módnom priemysle. Značka založená v roku 1903 ako malá krajčírska dielňa, dnes celosvetovo uznávaná, ktorá navrhuje komplexné pánske i dámske kolekcie.Jedinečný škandinávsky dizajn a čisté strihy posunuli formálnu módu do úplne novej roviny. Neexistuje žiadny iný brand, ktorý by poňal výrobu oblekov takým spôsobom, ako Tiger of Sweden.
Názov pozície a pre ktorú značku hľadáme posily je uvedené v hlavičke inzerátu.

Vlčie Hrdlo 53
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2154285   Dátum zverejnenia: 23.9.2016