Retail Assistant

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by sme sa Vám predstaviť!

Sme retailová spoločnosť VERMONT Holding, ktorá na území, SR, ČR a HU zastupuje značky GANT, La Martina, Peak Perfomance, Odd Molly, Barbour, Tiger Of Sweden, Karl Lagerfeld, Nautica a Cremieux. V súčasnosti máme viac ako 80 predajní a teraz hľadáme tých najlepších z Vás!

Teraz rozširujeme náš tím, do ktorého hľadáme Retail Assistant-a!

Všetko ide ruka v ruke. O tom, že vyrábame oblečenie tej najvyššej kvality, niet pochýb. Ale našim cieľom je zákazníkom poskytovať aj špičkový servis. Preto vznikol Business Team, ktorého cieľom je vytvoriť pre našich predajcov vhodné zázemie a pomáhať im. V súčasnosti hľadáme Retail Assistant-a, ktorý by v rámci Business Team-u svojou činnosťou pomáhal predajcom a poskytoval im: kvalitný informačný servis, databázovú podporu a administratívne zázemie pre predajne v celom regióne.

Aká bude Vaša pracovná náplň?
• Operatívne riešenie požiadaviek z predajní (informačný servis a tvorba štatistík
predaja)
• Zadávanie a spravovanie sezónnych objednávok tovaru a ostatných objednávok
predajní v systémoch spoločnosti
• Kontrola cien
• Objednávanie a spracovanie objednávok netovarového charakteru (marketing,
GANT Service a iné)
• Operatívne riešenie požiadaviek z ostatných oddelení

Čo by sme Vám radi ponúkli?
• Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
• Atraktívne platové ohodnotenie
• Nákup tovaru všetkých značiek VERMONT - Gant, La Martina, Peak Performance,
Chaps, Tiger of Sweden za zvýhodnené ceny
• Príspevok na stravovanie
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
• Priateľský kolektív
• Flexibilný pracovný čas
• Firemné akcie a iné aktivity

Informácie o výberovom konaní

Kedy sa už môžete k nám pridať?
IHNEĎ

Podmienky výberového konania: Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis.

Radi by sme, ale uchádzačom, ktorí nespĺňajú požiadavky na danú pozíciu, z časových dôvodov nemôžeme odpovedať. Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti VERMONT SERVICES Slovakia, s.r.o., dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame?
- SŠ alebo VŠ vzdelanie (VŠ výhodou)
- Zameranie: technické, prírodovedné alebo ekonomické
- Základné vedomosti zo štatistiky a skúsenosť s prácou s databázami
- Skladové hodpodárstvo výhodou
- Počítačové znalosti – Microsoft (Excel, Word, Outlook - pokročilý)
- Jazykové znalosti – znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni, maďarský jazyk výhodou
- Ostatné schopnosti – samostatnosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail, analytické myslenie a komunikačné zručností
- Pozícia je vhodná pre absolventa

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 1860287  Dátum zverejnenia: 21.3.2017