Vedúci predajne / Store Manager

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme len tých najlepších z Vás, ktorí chcete vo svojom odbore niečo dokázať. Ak sú pre Vás nadpriemerné výsledky samozrejmosťou a Vy chcete ešte viac, tak ste ideálnym kandidátom.

Nehľadáme len obyčajného store managera, ale ambasádora značky!

Popis pozície:

Vedúci má hlavnú zodpovednosť za vedenie jednej z našich najlepších predajní. Jeho priamym nadriadeným je Retail Country Manager.

Store Manager podporuje a motivuje tím asistentov predaja. V priebehu pracovného dňa organizuje prácu, koordinuje jednotlivé činnosti na predajni a vytvára priaznivé podmienky k ich vykonávaniu. FlagShip Store Manager aktívne pristupuje k zlepšeniu zákazníckeho servisu a koučuje asistentov predaja v oblasti predajných schopností. Ďalej sa podieľa na predaji tovaru konečnému zákazníkovi, poskytuje odborné poradenstvo a služby zákazníckeho servisu. Store Manager je hlavou rodiny a vodcom tímu!

Náplň Vašej práce:

 Prvotriedna prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu, poskytovanie poradenských služieb zákazníkom
 Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
 Zodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
 Objednávanie, príjem, kontrola, reklamácie, príprava k predaju a údržba tovaru
 Inventarizácia tovaru, peňažných prostriedkov a majetku spoločnosti na predajni
 Spolupráca s oddelením marketingu a merchandisingu, HR, logistiky, IT a financií
 Riadenie a hodnotenie podriadených zamestnancov
 Školenie nových zamestnancov
 Zodpovednosť za vzhľad a chod predajne v súlade s internými predpismi

Čo ponúkame:

 Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
 Priateľský kolektív a rodinné prostredie
 Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
 Príspevok na stravovanie
 Mobilný telefón
 Prácu v designovom prostredí
 Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
 Priestor pre Vaše nápady
 Sebarealizáciu
 Možnosť vyniknúť

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti GANT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo od Vás očakávame?

 Vynikajúce manažérske a predajné schopnosti
 Skúsenosti s vedením tímu minimálne 2 roky podmienkou
 Prax v predaji luxusných značiek
 Vyvinutý cit pre štýl a odievanie / módny nadšenec
 Pro-klientský prístup
 SŠ vzdelanie
 Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni podmienkou
 Počítačové znalosti – MS Office (Excel, Word, Outlook), práca s internetovými prehliadačmi
 Osobnosť silno zameranú na výsledok
 Nadpriemernú schopnosť motivovať podriadených
 Zapál pre vec a ctižiadostivosť

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, La Martina, Peak Performance, Chaps, Tiger of Sweden, Barbour, Odd Molly a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu

Vlčie Hrdlo 53
821 07 Bratislava
ID: 1850299   Dátum zverejnenia: 27.9.2016