Skladník/expedient e-shopu

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
730 - 900 EUR/mesiac730€ + osobné ohodnotenie v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v sklade a v logistike? Ste zodpovedný a precízny? Ak ste odpovedali na všetky otázky ÁNO, tak Vás radi privítame na výberovom konaní v našej spoločnosti.

Čo bude Vašou náplňou práce?

▪ príjem tovaru - vybalenie, kontrola podľa baliaceho listu, vykladanie do regálov;
▪ výdaj tovaru - vytvorenie baliaceho listu, balenie tovaru, príprava na odoslanie;
▪ balenie e-shopových zásielok.

Čo ponúkame?

▪ stravné lístky v hodnote 4€;
▪ 13. plat vyplácaný v súlade so Zákonníkom práce;
▪ zvýhodnený nákup našich značiek;
▪ preplácanie nadčasov;
▪ jednozmenná prevádzka;
▪ vhodné platové ohodnotenie a zaujímavé bonusy;
▪ priateľský kolektív.

▪ Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti GANT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás požadujeme?

▪ Prax v sklade;
▪ Bezúhonnosť;
▪ Zodpovednosť, presnosť, samostatnosť;
▪ Preukaz obsluhy VZV výhodou;

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 1717126  Dátum zverejnenia: 21.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac