Manažér výskumno - vývojových projektov EÚ

VermiVital s.r.o.

Miesto práce
Cirovská 370, 991 06 Záhorce, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie ľudí:
• Riadenie interných a externých spolupracovníkov
• Koordinovanie práce
• Vedenie interných a externých porád
• Spolupracuje a vytvára profesionálne väzby a kontakty s externými inštitúciami.
• Úzko spolupracuje s oddelením obchodu – na základe ich podnetov vyvíja a dodáva nové produkty pre zabezpečenie ďalšieho rastu a profitu spoločnosti

Riadenie projektov :
• Riadenie projektov v oblastí vývoja nových produktov/ hnojív
• Syntetizovanie dielčích výstupov do jedného celku a podávanie návrhov riešení
• Administratívne koordinovanie projektov (dodávatelia, obstarávania,)
• Spracovávanie finančných rozpočtov na projektoch a sledovanie ich nákladov
• Navrhovanie nových produktov príp. inovovanie súčasných produktov
• Podáva návrhy na realizovanie nových projektov
• Sledovanie trendov v poľnohospodárstve a konkurencie
• Spracovávanie analýzy konkurenčných produktov
• Vypracováva a aktualizuje technologickú dokumentáciu pre výrobu a certifikáciu produktov
• Navrhuje a koordinuje testovanie nových produktov – metodika pokusov

Implementácia výstupov výskumu do výroby:
• Navrhovanie a implementácia nových technologických postupov pre výrobu
• Definuje, kontroluje a vyhodnocuje technologické parametre výrobného procesu
• Navrhuje parametre kontroly kvality produktov
• Analyzuje odchýlky od technologických parametrov a vykonáva opatrenia na ich nápravu

• práca pre spoločnosť s dynamickým tempom rastu
• príjemné pracovné prostredie
• zaujímavé platové ohodnotenie
• možnosť vzdelávania sa a i.
• firemné benefity

V prípade Vášho záujmu zašlite štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom na [email protected]
Do predmetu e-mailu uvádzajte názov pozície: Manažér výskumno - vývojových projektov EÚ

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie v oblasti poľnohospodárstva, botanika rastlín, výživa rastlín, agronómia, organická alebo anorganická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Požiadavky na zamestnanca:
• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti poľnohospodárstva, botanika rastlín, výživa rastlín, agronómia, organická alebo anorganická chémia,
• Skúsenosti v riadení ľudí min. 2 roky
• Technické myslenie
• Tímový hráč
• Komunikatívny, proaktívny, zodpovedný, samostatný
• Pokročilá úroveň MS Office (word, excel, power point)
• Skúsenosti v riadení projektov prip. výskumno-vývojových projektov v oblasti výživy rastlín výhodou
• Anglický jazyk, aktívna znalosť
• Vzťah k poľnohospodárstvu

Sme slovenská biotechnologická firma ktorá vyvíja a vyrába originálne a organicky veľmi hodnotné produkty na báze vermikompostu, produkty pre zdravú výživu rastlín a pôdy.

Snažíme sa hľadať a vytvárať alternatívy pôdnej a rastlinnej výživy, ktoré svojím organickým pôvodom a pestovateľskou užitočnosťou prispejú k trvalej udržateľnosti trendov moderného a zároveň zdravého pestovania.

Prevádzkujeme najväčšiu farmu na chov kalifornských dážďoviek v SR a výsledkom našej práce je zaujímavý sortiment pre hobby aj profi pestovateľov. V našej firme panuje rodinná atmosféra, férový prístup a korektné vzťahy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2267037  Dátum zverejnenia: 30.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou