Mikrobiológ / manažér výskumovo - vývojových projektov

VermiVital s.r.o.

Miesto práce
Cirovská 370, 991 06 Záhorce, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Úzko spolupracuje s oddelením obchodu – na základe ich podnetov vyvíja a dodáva nové produkty pre zabezpečenie ďalšieho rastu a profitu spoločnosti
• Neustále pracuje na svojom raste a získavaní odborných znalostí a vedomostí v súlade so stratégiou spoločnosti.
• Podporuje a tvorí nové nápady, koncepty a transformuje nové vízie zákazníkov do inovatívnych produktových riešení.
• Spolupracuje a vytvára profesionálne väzby a kontakty s internými/externými klientmi.
• Vyhodnocuje a aplikuje postrehy zákazníkov ako vstupy pre vývoj nových produktov.
• Sleduje technologické trendy a je zodpovedný za ich implementáciu do výroby
• Definuje, kontroluje a vyhodnocuje technologické parametre výrobného procesu
• Riadi proces trvalého zlepšovania vo výrobnom procese
• Navrhuje zlepšenia technologického procesu
• Podieľa sa na príprave nových projektoch a nových výrobkoch
• Vypracováva a aktualizuje technologickú dokumentáciu
• Analyzuje odchýlky od technologických parametrov a vykonáva opatrenia na ich nápravu
• Spolupracuje s výskumovo-vývojovými inštititúciami a riadi interné a externé projekty

• práca pre spoločnosť s dynamickým tempom rastu
• príjemné pracovné prostredie
• zaujímavé platové ohodnotenie
• možnosť vzdelávania sa a i.
• firemné benefity

V prípade Vášho záujmu zašlite štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom na [email protected]
Do predmetu e-mailu uvádzajte názov pozície: Mikrobiológ, manažer výskumovo - vývojových projektov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v oblasti prírodovedeckého smeru, mikrobiológie, pôdnej mikrobiológie, biológie

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti v riadení výskumovo-vývojových projektov v oblasti
výživy rastlín výhodou
• Vzdelanie v oblasti prírodovedeckého smeru, mikrobiológie, pôdnej mikrobiológie, biológie
• Cieľovo orientovaný
• Komunikačné schopnosti
• Proaktívny a zodpovedný prístup
• Vysokoškolské vzdelanie
• Prax min. 3 roky
• Technické myslenie
• Precíznosť a samostatnosť
• Anglický jazyk – výhodou

Sme slovenská biotechnologická firma ktorá vyvíja a vyrába originálne a organicky veľmi hodnotné produkty na báze vermikompostu, produkty pre zdravú výživu rastlín a pôdy.

Snažíme sa hľadať a vytvárať alternatívy pôdnej a rastlinnej výživy, ktoré svojím organickým pôvodom a pestovateľskou užitočnosťou prispejú k trvalej udržateľnosti trendov moderného a zároveň zdravého pestovania.

Prevádzkujeme najväčšiu farmu na chov kalifornských dážďoviek v SR a výsledkom našej práce je zaujímavý sortiment pre hobby aj profi pestovateľov. V našej firme panuje rodinná atmosféra, férový prístup a korektné vzťahy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1888304  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou