Hlavná účtovníčka

VermiVital s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie účtovnej agendy
- Spracovanie interných dokladov
- Spracovanie a kontrola mesačných a ročných účtovných závierok
- Kompletné spracovanie mzdovej agendy v mzdovom programe podľa platnej legislatívy, kalkulácie miezd
- Komunikácia s inštitúciami - soc. poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania, atď.)
- Ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti
- Príprava prehľadov a analýz podľa požiadaviek nadriadeného

- práca pre spoločnosť s dynamickým tempom rastu
- príjemné pracovné prostredie
- zaujímavé platové ohodnotenie
- možnosť vzdelávania sa a i.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám e-mailom svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou v slovenskom jazyku na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte prosím názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.
Vybraných uchádzačov následne pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Nakoľko sa jedná o pozíciu samostatnej účtovníčky, hľadáme skúsenú účtovníčku, ktorá sa vyzná v komplexnom účtovníctve a dokáže samostatne pracovať. Preferujeme osobu, ktorá má nad číslami „nadhľad“ a dokáže za nimi vidieť súvislosti. Iniciatíva a nápaditosť sú samozrejme vítané.
- Prax v komplexnom účtovníctve min. 3 roky
- Výborný prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve
- Priateľská nekonfliktná povaha
- Schopnosť presadiť si svoje požiadavky (asertivita)
- Cit pre detail, presnosť a poriadok
- Skúsenosti s programom OMEGA a OLYMP- výhodou

Sme slovenská biotechnologická firma ktorá vyvíja a vyrába originálne a organicky veľmi hodnotné produkty na báze vermikompostu, produkty pre zdravú výživu rastlín a pôdy.

Snažíme sa hľadať a vytvárať alternatívy pôdnej a rastlinnej výživy, ktoré svojím organickým pôvodom a pestovateľskou užitočnosťou prispejú k trvalej udržateľnosti trendov moderného a zároveň zdravého pestovania.

Prevádzkujeme najväčšiu farmu na chov kalifornských dážďoviek v SR a výsledkom našej práce je zaujímavý sortiment pre hobby aj profi pestovateľov. V našej firme panuje rodinná atmosféra, férový prístup a korektné vzťahy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1823522  Dátum zverejnenia: 5.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou